lekarz Przemysław Król

Chirurg ogólny, USG

Osoba której zawdzięczam życie.Polecam niezależnie czy z funduszu czy prywatnie.Wysokie kompetencje i ogromne zangażowanie.Lekarz z powołania.Polecam .Rak piersi to trudna sprawa z tym lekarzem jest to dużo łatwiejsze.Dziewczyny dobrze że jest taki lekarz.

Osoba której zawdzięczam życie.Polecam niezależnie czy z funduszu

Bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz. Udziela wyczerpujących informacji na temat choroby oraz planowanego sposobu leczenia. Operacja przeprowadzona sprawnie i profesjonalnie. Polecam.

Otwarty na problemy pacjenta , bardzo kompetentny.

Otwarty na problemy pacjenta , bardzo kompetentny.

Jak wiecie mili Państwo - nastały takie czasy, iż nie ufa się ludziom- lekarzom również... Chociaż Pan doktor, któremu wystawiam tę opinię jest nie tylko wyspecjalizowany w tym co robi, ale ma niesamowite podejście do zwykłego człowieka. Zawsze jest pod telefonem, udziela informacji wyczerpujących na temat choroby i hospitalizacji. Kompetentny w 100%. Zabieg przebyty pomyślnie - w sympatycznej atmosferze:) Polecam każdej osobie, która szykuje się na wizytę czy też do zabiegu - a będziecie z pewnością zadowoleni.
...Choroby się nie wybiera-lecz lekarza wybrać każdy może :) POLECAM dr Przemysława Króla!

Dziękuję Panu doktorowi za profesjonalnie wykonanie zabiegu usunięcia kilku pieprzyków. Dziękuje także za świetne podejście do pacjenta oraz cierpliwość. Do tego lekarza trafiłam z polecenia mojej mamy która byłą bardzo zadowolona z przeprowadzonej kilka lat wcześniej operacji.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Chorzów"?

ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
ulica Fliegera 18
Zbigniew Mazan Klinika Chirurgii Mazan
ulica Brzozowa 54
Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Energomontaż Chorzów" Sp. z o.o.
Szczecińska 10
Panewnicka 65

Henryk Kędziora

Teatralna 10
Centrum Urody Q10
ul. Katowicka 76 (wejście od strony ul. Kościuszki)

Andrzej Lekstan

Chirurg ogólny