lekarz Przemysław Król

Chirurg ogólny, USG

Lekarz niezwykle kompetentny o bardzo ciepłym, miłym usposobieniu i indywidualnym podejściu do pacjenta pełnym zaangażowania, cierpliwości i troski. Oferuje wsparcie na każdym etapie leczenia, wzbudza stuprocentowe zaufanie. W mojej opinii jest jak najbardziej godny polecenia.

Osoba której zawdzięczam życie.Polecam niezależnie czy z funduszu czy prywatnie.Wysokie kompetencje i ogromne zangażowanie.Lekarz z powołania.Polecam .Rak piersi to trudna sprawa z tym lekarzem jest to dużo łatwiejsze.Dziewczyny dobrze że jest taki lekarz.

Osoba której zawdzięczam życie.Polecam niezależnie czy z funduszu

Bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz. Udziela wyczerpujących informacji na temat choroby oraz planowanego sposobu leczenia. Operacja przeprowadzona sprawnie i profesjonalnie. Polecam.

Otwarty na problemy pacjenta , bardzo kompetentny.

Otwarty na problemy pacjenta , bardzo kompetentny.

Jak wiecie mili Państwo - nastały takie czasy, iż nie ufa się ludziom- lekarzom również... Chociaż Pan doktor, któremu wystawiam tę opinię jest nie tylko wyspecjalizowany w tym co robi, ale ma niesamowite podejście do zwykłego człowieka. Zawsze jest pod telefonem, udziela informacji wyczerpujących na temat choroby i hospitalizacji. Kompetentny w 100%. Zabieg przebyty pomyślnie - w sympatycznej atmosferze:) Polecam każdej osobie, która szykuje się na wizytę czy też do zabiegu - a będziecie z pewnością zadowoleni.
...Choroby się nie wybiera-lecz lekarza wybrać każdy może :) POLECAM dr Przemysława Króla!

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Chorzów"?

ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
40-060 Katowice
Zbigniew Mazan Klinika Chirurgii Mazan
ulica Brzozowa 54
40-170 Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Energomontaż Chorzów" Sp. z o.o.
Szczecińska 10

Henryk Kędziora

Teatralna 10
40-003 Katowice
Centrum Urody Q10
ul. Katowicka 76 (wejście od strony ul. Kościuszki)

Andrzej Lekstan

Chirurg ogólny