dr hab. n. med. Przemysław Lubiatowski

Najlepszy lekarz ortopeda jakiego spotkałem w swoim życiu! Szczerze polecam wszystkim pacjentom. Profesjonalista w każdym calu. Wysoka kultura osobista. Badanie, rozpoznanie i diagnoza przeprowadzone wzorcowo! Miałem operowany lewy bark, skomplikowany przypadek. Profesjonalna operacja, opieka i rehabilitacja. Mogę stwierdzić, że uratował moje dalsze funkcjonowanie osobiste i zawodowe. Jeśli chodzi o specjalizację stawu barkowego, to w Polsce "guru". Prawdziwy lekarz z powołania.

Lekarz, który potrafi szybko sprawić, że niedziałająca ręka jest znowu sprawna. Bardzo dobrze dobrana rehebilitacja do urazu, śladu operacji praktycznie nie ma. Trzeba chwilę czekać, ale najwyraźniej jest to problem u każdego dobrego lekarza.

Po pierwszej wizycie obiecałem sobie wiele, lecz okazało się że diagnoza mimo USG zupełnie nie trafiona. Może to dobry ortopeda jak macie coś połamane, ale jeśli chodzi o specyficzne przypadki nie ma zielonego pojęcia i odsyła do rehabilitantów którzy kasują połowę stawki lekarza.

Po pierwszej wizycie obiecałem sobie wiele, lecz okazało się że diagnoza mimo

Jest to świetny specjalista z dużym doświadczeniem. Jest konkretny i ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Pomógł mi bardzo dużo. Docentowi zawdzięczam dużą sprawność leczonej ręki.

Inny lekarz chciał mnie kroić, ale dr Lubiatowski zrobił tylko 2 małe dziurki w łokciu i do dziś problem z głowy.Nie palił się do operacji przeleczył i poczekał na efekty leków i ćwiczeń.

Wizyta trwała ok. 10 min., w ekspresowym tempie wytłumaczony problem. Niechętnie odpowiadał na zadawane pytania, a odpowiedzi były bardzo skąpe. Zwyczajnie zbył mnie. Doktor nie widział, nawet nie zaproponował innej opcji leczenia, jak tylko i wyłącznie operacja prywatnie. Na wizycie podał cenę artroskopii barku 5 tys., po czym następnego dnia, kiedy zdecydowałam się na operację, cena wzrosła do 5,5 tys. Może i jest kompetentnym lekarzem, ale dla niego na pierwszym miejscu jest kasa, a na drugim dobro pacjenta. Inny lekarz natomiast, myślę, że z tej samej półki, zaproponował leczenia farmakologiczne i fizykoterapię, tłumacząc, że operacja tj ostateczność. Nadal leczę się u niego.

Profesjonalne podejście. Wysoka kultura osobista. USG i rtg w trakcie jednej wizyty. Celna diagnoza, którya doprowadziła do właściwego procesu leczenia. Wytłumaczył na czym polega problem.warto poczekać na wizytę u niego. Z czystym sumieniem polecam.

chyba woda sodowa uderzyła do głowy! Jest dobrym specjalista ortopedii od barku, ale forma zachowania i krytyka innych lekarzy nie przystoi!

polecam jednym słowem ponieważ z bylem chory na kolano a on mnie wyleczył

polecam jednym słowem ponieważ z bylem chory na kolano a on mnie wyleczył

Polecam,bardzo dobry fachowiec,wrażliwy,solidny, mający kontakt z pacjentem.Tylko dr Lubiatowski pomógł mojej córce,pomimo że inni lekarze z renomowanych ośrodków w Polsce twierdzili że nie można nic z tym problemem zrobić.