lek. stom. Przemysław Lutostańskilek. stom. Przemysław Lutostański - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10zdjęcie #11zdjęcie #12

lek. stom. Przemysław Lutostański

Chirurg stomatolog, Stomatolog, Protetyk stomatologiczny, Implantolog

Jestem lekarzem dentystą z wieloletnim doświadczeniem, a swoje umiejętności zdobywałem na licznych szkoleniach. Obecnie prowadzę gabinet stomatologiczny White Dental Clinic w którym zajmuję się protetyką, implantologią, stomatologią zachowawczą i estetyczną a także leczeniem pod mikroskopem.
W mojej pracy podstawowym priorytetem jest dobro Pacjenta, dlatego dokładam wszelkich starań aby wizyta w gabinecie odbywała się na jak najwyższym poziomie.
W ciągu tych kilku lat pracy nauczyłem się, że komfort fizyczny jak i psychiczny idą ze sobą w parze dlatego istotna jest dla mnie rozmowa z Pacjentem, która pozwala mi ocenić jego oczekiwania odnośnie leczenia.
W chwilach wolnych od pracy staram się dużo czytać i poznawać z rodziną nowe zakątki świata.

Wykonywane badania
- badanie stanu jamy ustnej
- badanie radiologiczne

Znajomość języków obcych:
- język angielski

Ala

22.06.2017

Powodem mojej wizyty u p. doktora było wykonanie mostu. Cały proces przebiegł sprawnie i komfortowo. Lekarz jest uprzejmy, cierpliwy i przede wszystkim dokładny przy wykonywaniu swojej pracy. Widać, że ma duże doświadczenie i podchodzi do zawodu z poczuciem odpowiedzialności. Bez problemu udzielił informacji i odpowiedzi na pytania związane z zabiegiem. Polecam

Pola

30.05.2017

Implant wykonany przez tego dentystę wygląda i trzyma się doskonale. Wspólnie dobraliśmy odpowiedni dla mnie odcień, a procedura wszczepienia nie była dla mnie uciążliwa. Przed zabiegiem lekarz przedstawił całą procedurę. Zdecydowanie dentysta z dużym doświadczeniem w zawodzie.

Paulina

27.04.2017

Doktor Przemysław to specjalista najwyższych lotów. W nieszczęśliwym wypadku straciłam 2 zęby i obawiałam się, że nawet po wstawieniu implantów nie będzie to zbyt dobrze wyglądało. Okazało się, że praca wykonana przez dr. Lutostańskiego jest na tyle dobra, że praktycznie nie widać, że to nie moje zęby. Pełen profesjonalizm!

Marcin

23.03.2017

Pan doktor wykonywał u mnie most. Wszystko przebiegło sprawnie i komfortowo. Lekarz uprzejmy, cierpliwy i przede wszystkim dokładny przy wykonywaniu swojej pracy. Widać, że ma duże doświadczenie i podchodzi do zawodu z poczuciem odpowiedzialności. Polecam

lekto

21.02.2017

Wspaniały dentysta, zna się na rzeczy :) bardoz dobre podejście do pacjenta i leczenia. Szczegółowo omówione wszystkie etapy i przy tym duża cierpliwość. Polecam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134