lek. stom. Przemysław Lutostańskilek. stom. Przemysław Lutostański - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10zdjęcie #11zdjęcie #12

lek. stom. Przemysław Lutostański

Chirurg stomatolog, Stomatolog, Implantolog, Protetyk stomatologiczny

Jestem lekarzem dentystą z wieloletnim doświadczeniem, a swoje umiejętności zdobywałem na licznych szkoleniach. Obecnie prowadzę gabinet stomatologiczny White Dental Clinic w którym zajmuję się protetyką, implantologią, stomatologią zachowawczą i estetyczną a także leczeniem pod mikroskopem.
W mojej pracy podstawowym priorytetem jest dobro Pacjenta, dlatego dokładam wszelkich starań aby wizyta w gabinecie odbywała się na jak najwyższym poziomie.
W ciągu tych kilku lat pracy nauczyłem się, że komfort fizyczny jak i psychiczny idą ze sobą w parze dlatego istotna jest dla mnie rozmowa z Pacjentem, która pozwala mi ocenić jego oczekiwania odnośnie leczenia.
W chwilach wolnych od pracy staram się dużo czytać i poznawać z rodziną nowe zakątki świata.

Wykonywane badania
- badanie stanu jamy ustnej
- badanie radiologiczne

Znajomość języków obcych:
- język angielski

Rewelacyjny stomatolog. Zawsze mówię że o dentyści od spraw beznadziejnych. Mają też dentystę dla dzieci więc można leczyć się cała rodzina . nowa lokalizacja jest jak najbardziej na plus. Gabinety bardzo dobrze wyposażone a personel zawsze uśmiechnięty i pomocny.

Dobrze, że się zdecydowałem. Polecam Pana Lutostańskiego i te gabinety. Czystko, elegancko i dla mnie co najważniejsze bezboleśnie i jak na Warszawskie warunki cena na prawdę przystępna. Istotne było, że lekarz poinformował mnie co i jak i dlaczego tak się dzieje, co będziemy robić i przedstawił jakie są tego koszty, wszystko czarno na białym bez dodatkowego wciskania kosztów na siłę. Jestem zadowolony z całego procesu leczenia. Dla zmotoryzowanych ciężko zaparkować, więc ja następnym razem będę metrem ( 1-2 min od metro Słodowiec ) - to tylko taka mała uwaga.

Jestem bardzo zadowolony z efektów pracy wykonanej przez doktora Lutostańskiego. Rozpoznanie przebiegło szybko i dentysta rzeczowo odpowiadał na moje pytania. Wstawiona korona wygląda estetycznie i solidnie, a zabieg nie był dla mnie uciążliwy. Dentysta bardzo sympatyczny w kontakcie. Polecam tego stomatologa!

Powodem mojej wizyty u p. doktora było wykonanie mostu. Cały proces przebiegł sprawnie i komfortowo. Lekarz jest uprzejmy, cierpliwy i przede wszystkim dokładny przy wykonywaniu swojej pracy. Widać, że ma duże doświadczenie i podchodzi do zawodu z poczuciem odpowiedzialności. Bez problemu udzielił informacji i odpowiedzi na pytania związane z zabiegiem. Polecam

Implant wykonany przez tego dentystę wygląda i trzyma się doskonale. Wspólnie dobraliśmy odpowiedni dla mnie odcień, a procedura wszczepienia nie była dla mnie uciążliwa. Przed zabiegiem lekarz przedstawił całą procedurę. Zdecydowanie dentysta z dużym doświadczeniem w zawodzie.

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134