Jestem lekarzem dentystą z wieloletnim doświadczeniem, a swoje umiejętności zdobywałem na licznych szkoleniach. Obecnie prowadzę gabinet stomatologiczny White Dental Clinic w którym zajmuję się protetyką, implantologią, stomatologią zachowawczą i estetyczną a także leczeniem pod mikroskopem.
W mojej pracy podstawowym priorytetem jest dobro Pacjenta, dlatego dokładam wszelkich starań aby wizyta w gabinecie odbywała się na jak najwyższym poziomie.
W ciągu tych kilku lat pracy nauczyłem się, że komfort fizyczny jak i psychiczny idą ze sobą w parze dlatego istotna jest dla mnie rozmowa z Pacjentem, która pozwala mi ocenić jego oczekiwania odnośnie leczenia.
W chwilach wolnych od pracy staram się dużo czytać i poznawać z rodziną nowe zakątki świata.

Wykonywane badania
- badanie stanu jamy ustnej
- badanie radiologiczne

Znajomość języków obcych:
- język angielski

Sprawnie, komfortowo, bez zbędnego bólu i nerwów. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Polecam każdemu doktora

Rewelacyjny stomatolog. Zawsze mówię że o dentyści od spraw beznadziejnych. Mają też dentystę dla dzieci więc można leczyć się cała rodzina . nowa lokalizacja jest jak najbardziej na plus. Gabinety bardzo dobrze wyposażone a personel zawsze uśmiechnięty i pomocny.

Dobrze, że się zdecydowałem. Polecam Pana Lutostańskiego i te gabinety. Czystko, elegancko i dla mnie co najważniejsze bezboleśnie i jak na Warszawskie warunki cena na prawdę przystępna. Istotne było, że lekarz poinformował mnie co i jak i dlaczego tak się dzieje, co będziemy robić i przedstawił jakie są tego koszty, wszystko czarno na białym bez dodatkowego wciskania kosztów na siłę. Jestem zadowolony z całego procesu leczenia. Dla zmotoryzowanych ciężko zaparkować, więc ja następnym razem będę metrem ( 1-2 min od metro Słodowiec ) - to tylko taka mała uwaga.

Jestem bardzo zadowolony z efektów pracy wykonanej przez doktora Lutostańskiego. Rozpoznanie przebiegło szybko i dentysta rzeczowo odpowiadał na moje pytania. Wstawiona korona wygląda estetycznie i solidnie, a zabieg nie był dla mnie uciążliwy. Dentysta bardzo sympatyczny w kontakcie. Polecam tego stomatologa!

Powodem mojej wizyty u p. doktora było wykonanie mostu. Cały proces przebiegł sprawnie i komfortowo. Lekarz jest uprzejmy, cierpliwy i przede wszystkim dokładny przy wykonywaniu swojej pracy. Widać, że ma duże doświadczenie i podchodzi do zawodu z poczuciem odpowiedzialności. Bez problemu udzielił informacji i odpowiedzi na pytania związane z zabiegiem. Polecam

Implant wykonany przez tego dentystę wygląda i trzyma się doskonale. Wspólnie dobraliśmy odpowiedni dla mnie odcień, a procedura wszczepienia nie była dla mnie uciążliwa. Przed zabiegiem lekarz przedstawił całą procedurę. Zdecydowanie dentysta z dużym doświadczeniem w zawodzie.

Doktor Przemysław to specjalista najwyższych lotów. W nieszczęśliwym wypadku straciłam 2 zęby i obawiałam się, że nawet po wstawieniu implantów nie będzie to zbyt dobrze wyglądało. Okazało się, że praca wykonana przez dr. Lutostańskiego jest na tyle dobra, że praktycznie nie widać, że to nie moje zęby. Pełen profesjonalizm!

Pan doktor wykonywał u mnie most. Wszystko przebiegło sprawnie i komfortowo. Lekarz uprzejmy, cierpliwy i przede wszystkim dokładny przy wykonywaniu swojej pracy. Widać, że ma duże doświadczenie i podchodzi do zawodu z poczuciem odpowiedzialności. Polecam

Jest świetnym stomatologiem, widać, że praca to jego pasja. Oprócz tego jest wspaniałym, ciepłym, dobrym i kontaktowym człowiekiem. Cierpliwie tłumaczy i odpowiada na pytania, rozwiewając wątpliwości. Szanuje pacjentów i ich czas. Mogę śmiało powiedzieć, że to nasz lekarz rodzinny. Leczymy się (mąż, córka i ja) u doktora Lutostańskiego od ponad 11 lat i jesteśmy zadowoleni z efektów pracy doktora. Gorąco polecam wszystkim pacjentom, nawet najbardziej wymagającym.

Gorąco polecam wszystkim pacjentom, nawet najbardziej wymagającym.

Byłem u pana doktora na zabiegu wszczepienia implantu. Wszystko odbyło się profesjonalnie i bezboleśnie. Doktor na wszystkie pytania odpowiadał i cierpliwie tłumaczył. Zabieg przeprowadzony starannie, bezboleśnie.