lek. stom. Przemysław Lutostańskilek. stom. Przemysław Lutostański - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10zdjęcie #11zdjęcie #12

lek. stom. Przemysław Lutostański

Chirurg stomatolog, Stomatolog, Protetyk stomatologiczny, Implantolog

Jestem lekarzem dentystą z wieloletnim doświadczeniem, a swoje umiejętności zdobywałem na licznych szkoleniach. Obecnie prowadzę gabinet stomatologiczny White Dental Clinic w którym zajmuję się protetyką, implantologią, stomatologią zachowawczą i estetyczną a także leczeniem pod mikroskopem.
W mojej pracy podstawowym priorytetem jest dobro Pacjenta, dlatego dokładam wszelkich starań aby wizyta w gabinecie odbywała się na jak najwyższym poziomie.
W ciągu tych kilku lat pracy nauczyłem się, że komfort fizyczny jak i psychiczny idą ze sobą w parze dlatego istotna jest dla mnie rozmowa z Pacjentem, która pozwala mi ocenić jego oczekiwania odnośnie leczenia.
W chwilach wolnych od pracy staram się dużo czytać i poznawać z rodziną nowe zakątki świata.

Wykonywane badania
- badanie stanu jamy ustnej
- badanie radiologiczne

Znajomość języków obcych:
- język angielski

lekto

21.02.2017

Wspaniały dentysta, zna się na rzeczy :) bardoz dobre podejście do pacjenta i leczenia. Szczegółowo omówione wszystkie etapy i przy tym duża cierpliwość. Polecam.

Ewa P.

16.06.2014

Jest świetnym stomatologiem, widać, że praca to jego pasja. Oprócz tego jest wspaniałym, ciepłym, dobrym i kontaktowym człowiekiem. Cierpliwie tłumaczy i odpowiada na pytania, rozwiewając wątpliwości. Szanuje pacjentów i ich czas. Mogę śmiało powiedzieć, że to nasz lekarz rodzinny. Leczymy się (mąż, córka i ja) u doktora Lutostańskiego od ponad 11 lat i jesteśmy zadowoleni z efektów pracy doktora.
Gorąco polecam wszystkim pacjentom, nawet najbardziej wymagającym.

24.03.2013

Jestem bardzo niezadowolony z efektów pracy tego lekarza. Owszem jest bardzo uprzejmy, leczy bezboleśnie, ale plomby wypadły mi po pół roku!!! Do tego zakłada je bardzo nieestetycznie. Szkoda, bo myślałem, że to będzie TEN lekarz. Ceny kosmiczne.

12.11.2012

Byłem u pana doktora na zabiegu wszczepienia implantu. Wszystko odbyło się profesjonalnie i bezboleśnie. Doktor na wszystkie pytania odpowiadał i cierpliwie tłumaczył. Zabieg przeprowadzony starannie, bezboleśnie.

03.10.2012

polecam. wycinał mi ósemkę (w tym było piłowanie) wszystko bezboleśnie. wszystko sie zagoiło elegancko

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134