dr hab. n. med. Przemysław Mańkowski

Chirurg dziecięcy

Moja córka była dwa razy operowana przez doc. Mańkowskiego. Były to trudne i ryzykowne operacje na trzustce, szczególnie ta druga, dziewięciogodzinna, po której córka w ciężkim stanie trafiła na intensywną terapię. Nie było łatwo, ale udało się. Pod opieką doc. Mańkowskiego córka wraca do zdrowia. Znakomity specjalista, oddany dzieciom, kocha to co robi. Spędziłam z dzieckiem na oddziale wiele tygodni, takiej opieki i oddania dzieciom nie spotkałam nigdzie. Dziękuję. Polecam doc. Mańkowskiego całym sercem. mama Sabiny.

mama Sabiny.

Doc. Jest bardzo życzliwym człowiekiem, nigdy nie bagatelizuje wątpliwości rodziców.. Jesteśmy u Niego od roku co miesiąc.. leżeliśmy w szpitalu pod jego opieką. Zawsze służył pomocą, nie zawsze był uśmiechnięty , ale to przecież normalne.. Codziennie wykonuje kilka operacji, ma prawo być zmęczony.. Na oddziale 3 razy dziennie przychodził do pacjentów i pytał jak się czujemy.. Nie spotkałam lepszego lekarza!!!

Bardzo dobry fachowiec. Operował kilka lat temu moją córkę. Polecam!

Bardzo dobry fachowiec. Operował kilka lat temu moją córkę. Polecam!

Gorąco polecam!!!Specjalista,któremu można zaufać...a tak trudno o to dzisiaj!!!Uratował naszego synka przed wielotygodniowym leczeniem przez tzw. lekarzy !

ZGODZE SIE Z PIERWSZA OPINIA W 100% BYLE BY ZALICZYC PACJETA I NASTEPNY... jesty to przykre bo jesli pacjet nie sprawia problemow to jest dobrze gprzej jak zaczna sioe kaplikacje i to jeszcze z jego winy badz nie wiadomo o co chodzi i co to za przyczyna, wtedy najlepiej zrobic z pacjeta chorego ale psychicznie... NIE POLECAM

Do Pana Doktora mam mieszane uczucia. Mam wrażenie, że na jego oddziale toczy się walka o władzę, a on sam chce wszystkim udowodnić, że do niego należy ostatnie słowo.Cierpią na tym mali pacjenci, a rodzice są zdezorientowani, bo nie wiedzą, kogo słuchać i kto ma rację. Na pierwszy rzut oka sympatyczny, ale nie lubi gdy zabiera mu się "cenny czas", zadaje pytania. Najlepiej wyciąć co trzeba i wykopać do domu, żeby zrobić miejsce na następne przypadki

Docent operował mnie dwukrotnie i zawsze tłumaczył co będzie robione. Godny polecenia! Dziękuję Panu za wszystko!

Świetny chirurg, potrafi rozmawiać z dzieckiem.

Świetny chirurg, potrafi rozmawiać z dzieckiem.

wszystko max. tylko czas posiwecony pacjentowi na 4 bo jest tak zabiegany ze nie ma na to czasu:P ocena 4 ale nie z winy pana dr

Wspaniały człowiek i lekarz! Zrobił wszystko co tylko możliwe, żeby pomóc naszemu synowi, za co zawsze będziemy mu wdzięczni.