lekarz Przemysław Nowak

Neurolog

Wspaniały i uczciwy człowiek,Pan Doktor pomaga bezinteresownie na próźbę wizyty domowej do mojej mamy choć był zajęty nie odmówił,choć choroba mamy była związana z ortopedią Pan Dr.Nowak zainteresował się i pokierował gdzie się udać i co zrobić.Slużba zdrowia w Jarosławiu powinna być dumna,że ma takiego lekarza...CZŁOWIEKA!Polecam każdemu takich lekarzy.Ps.Pozdrawiam Pana Doktora.

Ma wyjątkowo "serdeczne" podejście do młodych kobiet. Ciekawe co na to jego żona? Może ktoś się tym zainteresuje nareszcie?

Nie wiem kto pisze te opinie oceniające go na 5, ale najprawdopodobniej on sam z różnych komputerów lub ktoś z rodziny. Liczą się tylko pieniądze, jeżeli ktoś ich nie ma, to leczenie u lek. Nowaka odbywać się będzie przy pomocy dobrej woli i soli fizjologicznej. Przygotować się na duże wydatki które są nieuniknione podczas leczenia u niego. Zdecydowanie lepiej jest wybrać innego lekarza.
Opinie opisujące go jako wspaniałego lekarza to totalna bzdura.

TO J E S T LEKARZ ! Młody, nie zmanierowany, ludzki.

TO J E S T LEKARZ ! Młody, nie zmanierowany, ludzki.

Wszystko ok. Mnie się jednak wydaje, że podczas wizyty nie powinno być miejsca na wycieczki damsko-męskie. Miłe skądinąd ;-)

Wciąż poszukujesz "Neurolog Jarosław"?

oddział neurologii

Neurolog dziecięcy
None
ulica Jana Pawła II 9
Jarosław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "NEUROSPEC" Neurologiczne Centrum Diagnostyczno- Leczniczo- Rehabilitacyjne
ulica Krakowska 39A