Przemysław Nowicki

Kardiolog

Bardzo dobry lekarz kardiolog. Fachowiec - dokładnie wytłumaczył problem z jakim się zgłosiłam. Sympatyczny i niedrogi.

Bardzo dokladny, staranny , miły lekarz. spokojnie i jasno wyjaśnił w czym problem i wyjaśnił co dalej z tym zrobić,przedstawił wszystkie za i przeciw!!

Człowiek i lekarz z powołania, a najważniejsze, ze konkretny specjalista. Oby więcej takich lekarzy.Dokładnie wszystko wyjaśnia i konkretnie odpowiada na zadawane pytania. Szybkie rozeznanie tematu i konkretna pomoc. Pozdrawiam Panie Doktorze! - Radosław

Mój brat byl w Medixie u dr Nowickiego i jest zadowolony z przebiegu leczenia, ja natomiast spróbuje, bo widzę po bracie że warto, bo słyszałem że placowka Medix cieszy sie renomą. Pozdrawiam

to jest gość z powołaniem !!!!! i do tego jeszcze b. uprzejmy,wszystko mi wyjaśnił .Takich lekarzy ze święcą szukać, Pozdrawiam

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Wrocław"?

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

Centrum Diagnostyki Medycznej "MEDIX"
Wrocław

Gabinet lekarski