Przemysław Nowicki

Kardiolog

Lekarz bardzo pozytywny, rozmowny, wyjaśnia wszystko, odpowiada bardzo obszernie na pytania. Serdecznie polecam

Polecam. Rzeczowe podejście do pacjenta, jasno wszystko wyjaśnione zrozumiałym językiem w milej atmosferze. A najważniejszd że lepiej się czuję :)

Bardzo komunikatywny i przyjaźnie nastawiony lekarz. Leki jakie otryzmałem stosuje od tygodnia i już widzę poprawę samopoczucia. Natomiast podejście empatyczne do pacjenta i bardzo przyjazne :)

Wizyta w przyjaznej atmosferze, pełen profesjonalizm. Pan doktor bardzo miły, konkretnie, rzeczowo wyjaśniła opis badania. Przedstawił mi przebieg leczenia mojej dolegliwości. Z czystym sumieniem polecam...

Szczegółowe informowanie pacjenta, bardzo dokładnie przeprowadzone badanie, krótki czas oczekiwania na wizytę. Serdecznie polecam!

Podejście pierwsza klasa. Z wizyty jestem bardzo zadowolona, lekarz konkretny i sympatyczny. Potrafi wyjaśnić wszystko pacjentowi. Szczerze polecam.

Bardzo miły i rzeczowy lekarz zna się na rzeczy , prawdziwy fachowiec naprawdę polecam wszystko wyjaśni szczegółowo

Lekarz bardzo konkretny i rzeczowy. Polecam. Otrzymałam wyczerpującą odpowiedź na pytania dotyczące mojej choroby. Leczenie rozpisane. Wszystko ok.

Lekarz profesjonalista, bardzo mi pomógł. Tera wszystko jest w najlepszym porządku. Szczerze polecam Pana Przemysława i serdecznie dziękuję.

Super lekarz godny polecenia zajął się dobrze moją żoną. Zrobił na nas bardzo dobre wrażenie. konkretny, bardzo sympatyczny ,punktualny