lekarz Przemysław Otlewski

Chirurg ogólny, Urolog

Wizyta odbyła się punktualnie w miłej atmosferze, lekarz naprawdę w porządku, opowiedział wszystko o moim problemie.

Zdecydowanie polecam wizyte u pana Doktora Otlewskiego w Medixie. Rzeczowy, kompetentny i bardzo sympatyczny. Na wizycie potrafił w sposób zrozumiały wyjaśnić mi przyczynę moich dolegliwości oraz uspokoić moje lęki

Jestem wdzięczny i szczęśliwy, że trafiłem na tak wspaniałego lekarza. Pragnę podziękować za troskliwą i profesjonalną opiekę medyczną. - Darek

Jestem wdzięczny i szczęśliwy, że trafiłem na tak wspaniałego lekarza.
Pragnę podziękować za troskliwą i profesjonalną opiekę medyczną. - Darek

Swietny specjalista urolog. Otrzymalam rzetelne konkretne odpowiedzi na nurtujace mnie pytania. I co najwazniejsze - diagnoza okazał się w 100% trafiona. Polecam!

Witam . gabinet urologiczny w Medixie jest naprawdę na wysokim poziomie; wyjątkowo profesjonalny lekarz dr Otlewski . jestem bardzo zadowolona z tej wizyty , serdecznie polecam , bo naprawdę warto zajrzeć .

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Wrocław"?

Al.Lipowa 16 /

MEDIX I
Grabiszyńska 37/39
53-501 Wrocław

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

Marcin Wiatroszak

Chirurg plastyczny
Oddział Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej OSK (Okręgowy Szpital Kolejowy)
Wisniowa 36
Róży Wiatrów 9A