dr n. med. Przemysław Pięta

Leczę się u pana dr wiele lat ,to bardzo dobry specjalista ,zawsze znajdzie sposób i stawi czoła trudnym sprawom,polecam drPiętę bez wątpienia wszystkim babeczkom😊

Doktor prowadzi właśnie moją pierwszą ciążę, dotarłam do niego ponieważ lekarz do którego chodziłam się nie sprawdził. Dr Pięta to złoto człowiek, doktor u którego każda mama dostanie fachową opiekę i może być pewna, że nie zostanie bez pomocy, daje olbrzymie poczucie bezpieczeństwa.

Wspaniały człowiek i lekarz. Prowadził moją ciążę, która była zagrożona. Dr. Pięta to człowiek spokojny, nie siejący strachu, kompetentny a przede wszystkim kulturalny i taktowny. Polecam wszystkim a przede wszystkim kobietom dla których wizyta u ginekologa jest wielkim stresem. Spokój i opanowanie dr. pozwolą ten stres zminimalizować.

Dobre podejście,cierpliwość,fachowość,punktualność umawianych wizyt,zainteresowanie pacjentką w szpitalu.

Naprawde lekarz godny zaufania prowadził moje dwie ciąże, gdzie jedna była zagrożona.Nawet w póznych godzinach wieczornych nie odmówił pomocy. Pierwsze moje wrażenie to skromny,miły,uprzejmy i mający czas dla pacjentki lekarz:)

Wspaniały lekarz...przed wizytą byłam u 2óch róznych i żaden nie był taki jak Dr.Przemysław Pięta. Wszystko dokładnie tłumaczy odpowiada kompetentnie na pytania zleca badania i dba o pacjentke;)prowadzi moja ciąże i naprawde gorąco polecam

uczciwy,uprzejmy prowadzil moja ciaze nie mam mu nic do zarzucenia planuje drugie dziecko i tylko do niego bede chodzic polecam lekarz godny zaufania

Wspaniały lekarz, ale przede wszystkim wspaniały człowiek. Wyrozumiały, uczciwy, pomocny, konkretny, wrażliwy, delikatny, zawsze ma czas dla pacjenta, nawet na rozmowę telefoniczną w późnych godzinach wieczornych. Prowadził moją drugą ciążę. Szczerze polecam, naprawdę warto.

świetny lekarz, prowadzi moją ciążę. Nie zamieniłabym na żadnego innego

świetny lekarz, prowadzi moją ciążę. Nie zamieniłabym na żadnego innego

Jest bardzo dobrym lekarzem,miły.Zawsze służy radą.

Jest bardzo dobrym lekarzem,miły.Zawsze służy radą.