dr n. med. Przemysław Richterdr n. med. Przemysław Richter - zdjęcie profilowe

dr n. med. Przemysław Richter

Neurolog

Neurolog Przemysław Richter dysponuje najnowszą wiedzą w zakresie neurologii i nowoczesnymi metodami leczenia.
Posiada wieloletnie doświadczenie kliniczne – Instytut Psychiatrii ...

Posiada wieloletnie doświadczenie kliniczne – Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Przykliniczna Poradnia Neurologiczna , Konsultant Kliniki Psychiatrii IPiN , oddział neurologii Szpital Wolski.
Doświadczenie zawodowe zdobywał w:
Georg August Universitat, Gottingen, Niemcy
Universitatsklinikum Schleswig-Holstein, Klinika neurologii, Lubeka , Niemcy
Szpital Wojewódzk...

Witam, byłam u Pana doktora i zostałam jego pacjentka. Jest to bardzo kompetentny Pan Doktor, niesamowicie profesjonalny i kulturalny. Polecam.

dr Richter na początku zaaplikował mi olbrzymią dawkę spokoju i pewności, potem zoperował w cudny sposób :) tętniaka, a teraz kieruje moją rehabilitacją i cóż tu dodać? polecam. życzę wszystkim, którzy będą korzystać z jego umiejętności i wiedzy, aby tak szybko stanęli na nogi, jak ja ^-^

Lekarz z powołania..Trafna diagnoza po pierwszej rozmowie.Delikatne podejście do pacjenta.Uprzejmość i kultura tego lekarza dodaje sił do dalszego leczenia.

Wspaniały lekarz. Z problemami bólów kręgosłupa tylko do Pana Richtera. Profesjonalista z indywidualnym podejściem do pacjenta.

Polecam -świetny lekarz.Bardzo dobrze wykonuje swoją pracę, świetnie traktuje pacjentów.Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem, w zrozumiały sposób przekazuje sposób leczenia- jasny dla laika takiego jak ja. Bardzo się bałam zabiegu jest ostrożny delikatny... Neurochirurdzy chcieli mi otwierać głowę a on zamknoł tętniaka od wewnątrz nawet nie mam sladu na nodze. Bardzo dziękuję Bogu że poznałam doktora Richtera

Wciąż poszukujesz "Neurolog Warszawa"?

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
05-530 Góra Kalwaria
Przychodnia Lekarzy Wojskowych
ul. Mokotowska 6a

Neurolog. Pracownia Emg
Jadźwingów 2 domofon 74 (parter)

Dariusz Chmielewski

Neurolog dziecięcy