lek. dent. Przemysław Samarin

Jestem pacjetka doktora od 8 lat i bardzo cenie jako człowieka i lekarza,oby wiecej było takich stomatologow

Jesteśmy pacjentami od dłuższego czasu ja i moje dzieci , cudowny specjalista i Człowiek pod każdym względem . Dzieci idą z zadowoleniem do Doktora , mamy ogromne zaufanie . Dziękujemy za wszystko . Ela Michał i Joasia .

Za sobą mam już kilka wizyt u dr Samarina, każda praktycznie bezbolesna, a kolejne to przeważnie kontrolne lub kosmetyka. Zwraca uwagę na pacjenta, a nie jak niektórzy rzeźnicy byle borować i następny. Wyleczył mnie ze strachu przed stomatologiem. Zdecydowanie polecam.

Bardzo dobry dentysta. Chodzę do doktora od początku i jeszcze nigdy nie było żadnego prblemu

Bólu nie czułem i wygląda dobrze :) czyli fachowiec

Bólu nie czułem i wygląda dobrze :) czyli fachowiec

Trzeba być kimś szalonym, albo z dużym bólem, żeby leczyć zęby u gościa który skończył dopiero szkołę. Przez pierwszych kilka lat będzie się uczył zawodu, powinien to robić pod okiem doświadczonych specjalistów, a nie kręcić lody i udawać fachowca, bo takim jeszcze nie jest. Nadaje się jedynie do prostych zabiegów, typu wyrywanie, nie daj Boże leczenie kanałowe. Kto chce stracić zęby zapraszam do gabinetu absolwenta Samarina.

nie ma to tamto super elegancko strach się bać

nie ma to tamto super elegancko strach się bać

super stomatolog ,oby takich więcej!!!!

super stomatolog ,oby takich więcej!!!!