lekarz Przemysław Soroko

2,5
2,6
2,7
2,5

to jest człowiek na odpowiednim miejscu i z odpowiednim podejściem! lekarz pomocny, wyjaśnia i efektywnie mnie leczy a to najważniejsze! Na prawdę godny polecenia!

Pełen profesjonalizm, wiedza i umiejętności. Ze spokojem wytłumaczył mi przebieg choroby i leczenia. Prawdziwy lekarz z powołania

U doktora Soroko leczyłam dwie kontuzje. Zawsze wytłumaczył, jakie są alternatywy leczenia, dał czas do namysłu. Uprzejmy, odpowiedział na wszystkie moje pytania. Delikatny podczas zabiegów. Zdecydowanie polecam.

Świetny, bardzo uprzejmy lekarz znający się na swojej robocie szczegółowo wyjaśnił co mi dolega i przepisał odpowiednie leki

Nie polecam. Straciłam pół roku czekając na wizytę.Wczesniej leczyłam się u ortopedy na to schorzenie i nie było problemu, a tu ''Dzong '' pan doktor odesłał mnie do innego specjalisty i umył ręce🥴 Przez moment myślałam że jestem przewrażliwiona, ale doktor faktycznie podnosi głos. Strata czasu , wizyta nic nie wnosi. Brak empatii i ludzkiej życzliwości.

Lekarz godny polecenia, bardzo miły, sympatyczny, rzetelnie podszedł do problemu. Pierwszy lekarz, który wnikliwie przyglądał się badaniom, wystawił diagnozę i podjął leczenie. Nie zostawił pacjenta z problemem. Bardzo gorąco polecam!!!

Po przeczytaniu opinii bałam się wizyty. Jednak byłam pozytywnie zaskoczona. Pan Doktor bardzo miły. Z profesjonalizmem podszedł do mojego problemu. Wytłumaczył przypadłość ("palec trzaskający") i skutecznie przeciwdziałał aplikując zastrzyk. Jestem zadowolona z wizyty. Za dwa tygodnie powtórny zastrzyk. Mam nadzieję, że obejdzie się bez zabiegu bardziej inwazyjnego. Polecam. Małgorzata

Małgorzata

Polecam, jestem zadowolona z wizyty u Pana doktora, czekam teraz na szybkie działanie leków i powrót mojej ręki do zdrowia

Czytając te opinie mam wrażenie, że są one o kimś innym. Trafiłam do dr Soroko po urazie ręki (jak się okazało złamanie głowy kości łokciowej i naderwane więzadła) Doktor Soroko był zawsze uprzejmy i wszystko mi dokładnie tłumaczył. Na zdjęciu rtg znalazł złamanie kości, które zostało przeoczone przez lekarza na SOR. Leczenie przebiegało bardzo profesjonalnie. Dr Soroko skierował mnie na ponowne rtg i usg, które wykazało naderwane więzadła. Otrzymałam skierowania na rehabilitację potem zastrzyki i maści. To wszystko sprawiło, że moja ręka powraca do sprawności. Doktorowi bardzo dziękuję a pacjentom polecam.

NIE POLECAM!!! Opryskliwy nie miły, brak mu kompetencji i wiedzy. Każdego traktuje jak rzecz- tylko kasa się liczy!!! Ręka może ci zwisać na kawałku skóry a ten ..... ci powie że jesteś zdrowy i nic ci nie jest- możesz iść do pracy!!! To nie jest lekarz tylko WETERYNARZ!!! !!!!!OMIJAĆ WIELKIM ŁUKIEM!!!!!