dr n. med. Przemysław Śpiewak

Laryngolog dziecięcy

Bardzo dobry lekarz najlepszy na Zywieczczyżnie. Wyleczyl mojego syna z niedosłuchu i z migdałkami tez zrobil pożądrk przy jednym zabiegu. Godny zaufania lekarz.Polecam

Nie polecam tego otolaryngologa, źle leczył moje dziecko przez prawie rok. Już dawno powinno mieć operację a tak to naciągał mnie na kolejne kontrole. Pazerny na pieniądze.

Człowiek o rzadko spotykanej wiedzy i etyce lekarskiej. Profesjonalnie przygotowany do zawodu. Decyzyjność i trafność diagnozy imponująca. Każdy pacjent jest traktowany jak ten najważniejszy. W kategoriach ludzkich najwyższa ocena. Dziękuję za opiekę i polecam każdemu w przypadku problemów laryngologicznych. Tacy lekarze są światełkiem w tunelu naszej służby zdrowia.

Człowiek o rzadko spotykanej wiedzy i etyce lekarskiej. Profesjonalnie
przygotowany do zawodu. Decyzyjność i trafność diagnozy imponująca. Każdy
pacjent jest traktowany jak ten najważniejszy. W kategoriach ludzkich
najwyższa ocena. Dziękuję za opiekę i polecam każdemu w przypadku problemów
laryngologicznych. Tacy lekarze są światełkiem w tunelu naszej służby
zdrowia.

Stanowczo polecam, syn miał problem z 3 migdałem i dwa przerośnięte, tylko ten lekarz w Żywcu go dobrze zdiagnozował,i miał operować. Tylko do niego idę jak mam problemy laryngologiczne.Jak to się mówi "sława idzie przed nim", no i solidność.

Bardzo dobry lekarz. Dzięki niemu udało się uchronić moje dziecko przed niedosłuchem, a dwóch laryngologów wczesniej nie widziało problemu... Zdecydowanie polecam!!

Bardzo dobry i kompetentny lekarz..dzięki niemu nie skończyłam na wózku inwalidzkim po źle przeprowadzonej operacji ucha...skierował mnie do najlepszej kliniki i najlepszego profesora w Polsce...Dziękuję panie Doktorze!!!

zdecydowanie najlepszy otolaryngolog w Żywcu, polecam!!

zdecydowanie najlepszy otolaryngolog w Żywcu, polecam!!

jest bardzo dobrym lekarzem, leczyliśmy 8 miesięczną córeczkę prawie miesiąc,dopiero po wizycie u dr Śpiewaka nastąpiła poprawa, i to bez antybiotyku, a wcześniej inny lekarz laryngolog naszpikował ją trzema różnymi!!!

Jest nie tylko wspaniałym lekarzem, ale przede wszystkim wspaniałym człowiekiem. Leczymy się u Niego prawie 20 lat i nic, a nic nie zepsuło tego lekarza i człowieka.

Pan DR.Śpiewak to specjalista na najwyższym poziomie! Uratował słuch mojemu synowi a diagnoza wykazywała 60% niedosłuchu.Dziś syn ma 17lat (a leczenie odbywało się jak miał 5)słyszy znakomicie.POLECAM WSZYSTKIM TAKIEGO LEKARZA JAK I CZŁOWIEKA.

Pan DR.Śpiewak to specjalista na najwyższym poziomie!