Przemysław Stiskun

Ja jestem pacjentka pana doktora od kilku ...nastu lat. Przebywam za granica i jak tylko jestem w Polsce no nawet na kontrole musze wpasc .... Swietny i kompetentny lekarz. Ma dobra pamiec - nawet jak widzi pacjenta co 2-3 lata to szybko go sobie przypomni. Bardzo jestem zadowolona.

Kompetencje,podejście,tłumaczenie,uprzejmość,konkretność, rzeczowość, jestem po prostu bardzo zadowolona, pierwszy raz w życiu usuwałam zęba ósemkę naprawdę w dobre ręce trafiłam polecam i więcej takich lekarzy:)

Kocham Pana Przemka :) Chodzę do niego od 10 lat i nigdy nie mogłam na niego narzekać. Bardzo miły i sympatyczny człowiek. Jako lekarz 100%profesjonalizmu. Po jednej wizycie już go nie zmienisz.

Profesjonalista w każdym calu, ma podejście zarówno do osoby dorosłej jak i do dziecka. No i to poczucie humoru. Oczywiście polecam w 100%. Pozdrawiam

LEKARZ uprzejmy,kompetentny i wie co robi. Lekarza polecam!!! Ale przychodnia,w której pracuje ma dużo do nadrobienia.Niekoniecznie dobrze działa,wieczne problemy ze stara aparaturą!!!!Nie wszyscy pracownicy szanują pacjenta,a wręcz są i aroganccy. Co z tego ,że lekarz się brdzo stara dobrze pacować,kiedy nie wszystko dobrze działa i nie z jego winy!! Chętnie bym widziała Pana Doktora w innej placówce!

LEKARZ uprzejmy,kompetentny i wie co robi.
Lekarza polecam!!!
Chętnie bym widziała Pana Doktora w innej placówce!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Tychy"?

DentalCare
Barona 30