lek. med. Przemysław Szymański

Pediatra

Doskonały Lekarz ! Bardzo uprzejmy i rzeczowy. Pierwsza wizyta ... i Córka zachwycona Panem Doktorem :-) Wspanałe podejście do dziecka. Szczerze Polecam ! ( Dajemy 6 x po maximum gwiazdek )

Jestem zadowolona z wizyty domowej. Co więcej dr zgodził się przyjechać do nas w niedzielę. Dokładnie zbadał córkę i postawił diagnozę. Jestem zadowolona.

Bardzo konkretny i dokladny lekarz. Bada bardzo dokladnie i wszystko tlumaczy. Godny zaufania i polecenia. Przyjezdza do domu co jest bardzo wazne. Bardzo mily.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty domowej, jaką odbył u nas Pan Doktor. Przebadał mojego synka bardzo dokładnie po czym obszernie i zrozumiale wytłumaczył co się dzieje. Nie mam absolutnie nic do zarzucenia.

Zdecydowanie polecam dr Szymańskiego. Kompetentny, rzetelny , o wysokiej kulturze osobistej. Fantastyczne podejście do dzieci. Nie zdarzyło mi się bym nie uzyskała informacji na temat stanu zdrowia moich synów, jesli interesowało mnie więcej zadawałam pytania i odpowiedź zawsze uzyskiwałam. W końcu lekarz nie musi kazdemu robić "prelekcji" , nie każdy tego oczekuje. Jestem zaskoczona opinią Pani , która za solidność, całościowe podejście rozważa sąd.... Ja osobiście wole jak lekarz widzi "całego człowieka" , nie jeden narząd. A swoją drogą badania neurologiczne u dziecka, badania główki nie są chyba rutynowymi badaniami. ...

Zdecydowanie polecam dr Szymańskiego.
A swoją drogą badania neurologiczne u dziecka, badania główki nie są chyba rutynowymi badaniami. Znaczy nie tylko dr Szymański zwrócił na to uwagę.... Ja w każdym razie nie zamieniłabym go na innego , ani ja ani moi synowie.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Szczecin"?

Consilius
73-110 Stargard Szczeciński