lek. dent. Przemysław Walkowiak

Z ogromna radoscia ide na wizyte do dr Przemyslawa Walkowiaka 😍 bo wiem , ze Profesjonalizm i Poczucie Bezpieczenstwa sa na pierwszym miejscu , a do tego Sympatyczne , Mile i Uprzejme podejscie sprawia ze chce tam wracac i wracac ... 😀 Polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!

Lekarz godny polecenia. Doświadczenie, kompetencja i fachowe podejście do pacjenta. Polecam!!!!!!!!!!!

Spełnił moje oczekiwania kompetentny,uprzejmy,doszkalajacy się ,b dobry kontakt z pacjentem!jedyne zastrzeżenie lekkie opóźnienia wizyt.Ale to nie piekarnia!

Zdecydowanie spełnił moje oczekiwania ,uratował mi pod mikroskopem ząb ,który zdaniem innych miał nikłe szanse!kompetentny zdecydowanie Polecam!

Ja jestem z Pana doktora bardzo zadowolona. Jest miły, fachowy i mi jako pacjentowi poświęcił bardzo dużo czasu. Chcę zaznaczyć, że naprawił błędy innego stomatologa. Pan dr. Walkowiak używa bardzo profesjonalnego sprzętu i ma duże doświadczenie. Jest naprawdę bardzo dokładny w tym co robi - po każdym leczeniu kanałowym mam robione zdjęcie kanału czy jest dobrze wypełniony. Jeżeli ktoś chce znaleźć stomatologa, który wie co robi, naprawdę polecam Pana Walkowiaka.

Bardzo dobry lekarz. Wszystko bez bólu, sprawnie. Polecam wbrew innych opinii.

Bardzo dobry lekarz. Wszystko bez bólu, sprawnie. Polecam wbrew innych opinii.

beznadziejny, nieprecyzyjny,śpieszący się, zdecydowanie niedelikatny, niedokładny, nieskupiający się na pracy

Leczenie kanałowe z mikroskopem tylnego trzonowca, jak się później okazało spowodowało zakażenie. Pan Walkowiak naprawił swój błąd "na gwarancji", jednakże ten dodatkowy ból i 4 godziny z otwartą jamą ustną... Generalnie niedowiarek, wydaje mu się, że pacjent to hipochondryk. Dopiero po otwarciu jamy ustnej: rzeczywiście! Idzie na ilość, nie jakość. Raz się chwalił pielęgniarce ile to on wczoraj pacjentów przyjął.

Lekarz pracuje w pośpiechu, nie jest delikatny w podawaniu znieczulenia i w borowaniu. Przypalił mi język (dwa tygodnie bolesnego szczypania podczas posiłków), do czego nie chciał się przyznać.