lekarz Przemysław Warszawa

Od pierwszej wizyty zupelnie przypadkowej u Pana Przemyslawa Warszawy czulam sie tam komfortowo i pewnie , sprawna reka, konkretny ,zdecydowany lekarz a przy tym ,,normalny,, z poczuciem humoru czlowiek i mimo ze musze dojechac do gabinetu 50km wiem ze warto...

Gorąco polecam! Bardzo rzetelny. Pierwszy raz trafiłam do doktora Warszawy ponad 10 lat temu i nie zmieniłam stomatologa od tego czasu. Nie miałam w późniejszym czasie problemów z żadnym zębem który był leczony u tego stomatologa.

Miły, kompetentny. Wyleczył zęby, z którymi nie poradzili sobie inni dentyści. Taki dr House od zębów. Oczywiście dr House w najlepszym tego słowa znaczeniu.Genialny. Polecam!

3 ósemki elegancko wyrwał. Czwarta zaraz do wyrwania. Miły, dowcipny. Polecam. Przypomina trochę Shreka:)

Leczę się u Pana Doktora od dwóch lat w Max-Dencie...jest świetnym lekarzem, uratował mi ząb który zdaniem innego lekarza miał być do usunięcia...także jak najbardziej polecam. POZDRAWIAM ANNA

POZDRAWIAM ANNA

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134