lek. med. Przemysław Włodek

Nefrolog, Internista

Specjalizacja - nefrologia i choroby wewnętrzne.

Specjalizacja - nefrologia i choroby wewnętrzne.

Opiekę lekarską Pana doktora Włodka polecam całym sercem i szczeroscia. Jest On fenomenem na skalę naszego miasta. Wizyta jest profesjonalna i w pełni kompleksowa, a nawet wykracza poza ramy tego co nazywamy podstawową opiką lekarską. Pan doktor ambitnie próbuje dociec co jest powodem dolegliwosci u pacjenta i przeprowadza go przez poszczególne etapy leczenia roztaczając prawie ojcowską opiekę bez względu na porę dnia,konsultując wyniki badań, korygując sposoby leczenia oraz sugerując kolejne rozwiązania czy też badania, a w razie potrzeby dogrywając terminy ich wykonania. Reasumując, multum zaangazowania rzatko spotykane wsród społecznosci lekarskiej. ...

Opiekę lekarską Pana doktora Włodka polecam całym sercem i szczeroscia.
Jest On fenomenem na skalę naszego miasta.
Czlowiek wychodząc z gabinetu Pana Doktora ma poczucie spokoju i wdzięcznosci wobec takiego lekarza, a to dzisiaj rzadkosc przyznacie Panstwo.

Chętnie podzielę się opinią o Panu doktorze, bo jest jednym z niewielu, którzy mają na uwadze dobro pacjenta! Świetny kontakt z pacjentem i rodziną, wysokie kompetencje i wielkie zaangażowanie oraz szerokie spojrzenie na problemy zdrowotne nie tylko w swojej wąskiej dziedzinie. Szczerze polecam!

Ja jestem pacjentką w CenterMed i uważam, że to lekarz na najwyższym poziomie. Bardzo zaangażowany w pracę i pacjentem, widać, że leczenie to dla niego pasja i powołanie a nie tylko zawód.

To najlepszy nefrolog w Bochni! Godny polecenia, profesjonalny specjalista. Zawsze uprzejmy, sympatyczny wobec pacjentów.

Profesjonalny i kompetentny lekarz, który widać, że zna się na swoim fachu a do tego na bardzo fajne podejście po pacjentów. Polecam

Sympatyczny i przemiły dla pacjentów. Uczynny, nie patrzy na korzyści osobiste. Dla niego ważny jest tylko pacjent. Jak się leczyć, to tylko u niego!!!

Sympatyczny i przemiły dla pacjentów. Uczynny, nie patrzy na korzyści
osobiste. Dla niego ważny jest tylko pacjent. Jak się leczyć, to tylko u
niego!!!

Ja jestem jego pacjentką z Bochni (Kazimierza Wielkiego 13) i w pełni popieram wcześniejszą opinię. Znakomity lekarz, cieszę się, że do niego trafiłam.

Bardzo kompetentny lekarz, widać że zna się na swoim fachu. Do tego jest bardzo otwarty na pacjentów, uważnie słucha i cierpliwie rozwiewa niejasności.