dr Przemysław Wójcik

Chirurg szczękowo twarzowy

Wyrwał mi ząb potem powstał suchy zębodół i zapalenie kości bo pozostawił kawał korzenia. Bardzo zarozumiały i nonszalancki lekarz. Odradzam.

Najwspanialszy chirurg pod słońcem !!!!!! Wyrywałem dziś u niego trzy ósemki. W trakcie zabiegu nie czułam bólu.Wizyta trwała 40 min.

Najwspanialszy chirurg pod słońcem !!!!!!
Wyrywałem dziś u niego trzy ósemki.
W trakcie zabiegu nie czułam bólu.Wizyta trwała 40 min.

Rewelacja. Tylko takich lekarzy, z takim przygotowaniem i z taką napotykać na swojej "chorobowej". Wspaniały lekarz i człowiek. Polecam.

Zacznę od tego ,że jestem dość wymagającym pacjentem i często u lekarzy widzę niezadowolenie z powodu tylu pytań jakie im zadaje ,ale uważam ,że takie jest moje prawo . Pan doktor nie wydawał się być zirytowany moimi pytaniami ,chętnie na nie odpowiadał ,a nawet mówił więcej tak żebym wiedział wszystko na temat zabiegu -poświęcił mi 40 minut na samą konsultację mimo godzin późno wieczornych . Podczas zabiegu Pan doktor informował mnie co się będzie działo i rozładowywał stres żartami . To taki "swój człowiek " :) Ja bardzo polecam usługi u dr. P.Wójcika

Nigdy nie zdarzyło mi się pisać opinii na temat lekarzy ,ale muszę zrobić wyjątek ,bo Pan doktor nie dość ,że poradził sobie z moim podobno trudnym przypadkiem (poprzednio 3 lekarzy stwierdziło,że nic nie da się zrobić) to poradził sobie z moim ogromnym strachem rozładowując napięcie żartami . Do tego dostałam prywatny numer doktora,żeby kontaktować się nawet w weekend jakby coś się działo ,może dlatego ,że jestem panikara ,ale jednak. Nic się nie działo ale poczułam się naprawdę zaopiekowana. Polecam z całego serca usługi Pana Doktora.

Pan doktor podcinał mojemu dziecku wędzidełko. Mój syn zawsze panikuje w takich sytuacjach ale Pan doktor stworzył taką atmosferę ze dziecko z zaciekawieniem go słuchało z otwartą buzia. Zabieg trwał krótko i sama jestem pełna podziwu ze mój syn nie uronił nawet jednej łezki :-) Panie doktorze dziękujemy bardzo za cierpliwośc i profesjonalne podejście do małego pacjenta :-)

Wspaniały dr. Bardzo kompetentny. Przedstawia sytuację w jasny dla pacjenta sposób. Ma niezwykłą wiedzę i doświadczenie. Polecam.

Zdecydowanie odradzam! Niemiły,arogancki,ceny kosmiczne,a doktor nie podchodzi do pacjenta,jak do pacjenta, tylko jak do worka z pieniędzmi.

Rwanie ósemki - zero późniejszych dolegliwości - zero środków przeciwbólowych. Polecam. (Wypełniacz do 100 znaków.)

Pełen profesjonalizm,miła atmosfera sprawiły,że jak tylko będę miała taką potrzebę skorzystam ponownie z usług Pana doktora P. Wójcika. Polecam w 100% !!!