lekarz Przemysław Wysiecki

Pediatra

Kompetentny i oddany swoim pacjentom LEKARZ. Nigdy jeszcze nie spotkałam takiego specjalisty, który w każdym momencie dnia, nawet w swoim wolnym czasie, służy radą. Zawsze daje szczegółowe instrukcje co do postępowania i podawania lekarstw czy suplementów dziecku. Zaangażowanie na wizytach w ramach NFZ czy prywatnych nie różni się w żadnym stopniu, dla Doktora najważniejszy pacjent. Zawsze gotowy do odpowiedzi na nurtujące pytania Rodziców. Podchodzi z bardzo dużą wyrozumiałością do "przewrażliwionych" matek:) Przezabawny i bardzo dobry lekarz!! POLECAM!!

Pan Wysiecki tak rzetelnie i dokładnie badał moją córeczkę ze wylądowaliśmy w Centrum Zdrowia Dziecka córka krzyczała Pan doktor powiedział ze jest jej za gorąco nie zrobił dziecku żadnych badań w innym szpitalu okazało się ze dziecko ma poważną wadę serca przeszła operacje nie wiadomo co dalej będzie z czystym sumieniem nie polecam tego Pana przez jego niekompetencje przechodzimy teraz piekło

Dr Wysiecki -specjalista, jakich mało w Szczecinie i okolicach. Zawsze pomoże dziecku, a jak nie moze przyjechać, wszystko mozna omówić z nim "zdalnie", a receptę mozna odebrać nawet w domu prywatnym. Nie "zdziera" z pacjenta każdej złotówki, a w sytuacji. Zawsze udzieli darmowej porady telefonicznie, czy przez SMS. Jestem szczęśliwa, ze na niego trafiłam. Teraz jestem juz spokojna o moje dziecko- Pan doktor zawsze pomoże w potrzebie...

Bardzo dobry lekarz polecam. Zawsze pomocny. Wiele razy pomógł przez telefon , jak nie musi to nie przyjeżdża jednym słowem nie naciąga!

Najlepszy pediatra jakiego znam. Zawsze pomoże, trafne diagnozy, po wizycie interesuje się dzieckiem aż do momentu wyzdrowienia. Bardzo sympatyczny, dzieciaki go uwielbiają.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Szczecin"?

wizyty domowe
al. Piastów 74/6