dr hab. n. med. Puchała Marzanna

Laryngolog, Audiolog

Bardzo miła i kompetentna, nie spieszy się, świetnie tłumaczy - pilnie potrzebowałam konsultacji, zatem poszłam prywatnie, na kolejną wizytę sama zapisała nas na kasę chorych. Polecam

Polecam

Mam aparat słuchowy po badaniu i doborze w gabinecie u Pani Doktor . Jestem bardzo zadowolny , a to już nie jest mój pierwszy aparat i wiem coś na ten temat . Polecam

Polecam każdemu wizytę u Pani Puchały.Bardzo uprzejma, kompetentna.Poświęciła mi dużo czasu,cierpliwie wysłuchała. Ale najważniejsze diagnoza była trafna, a leczenie krótkie i skuteczne. Niewielu jest takich lekarzy.

Niewielu jest takich lekarzy.

Mam dziecko z obustronnym niedosłuchem . Było zdiagnozowane przez Panią Doktor .Już 2 razy miałem dobierane aparaty w gabinecie u Pani Doktor . Nie mam zastrzeżeń Dziecko słyszy w aparatach i mówi dobrze. Pójdzie do normalnej szkoły . Polecam Jest to osoba uprzejma i kompetentna .

Mimo doświadczenia jakim chwali się "Pani Doktor" oraz patrząc na jej wcześniejszą pracę w Polskim Związku Głuchych w Gorzowie, rzeczywiste doświadczenie Pani Doktor okazuje się złudne. Dlaczego? Nasze dziecko urodziło się z głębokim niedosłuchem obustronnym, na badania do Pani Doktor skierowano nas z polecenia, czego bardzo teraz żałujemy, ponieważ Pani Doktor dokonała złej diagnozy, namówiła na zakup niepotrzebnych aparatów słuchowych oraz złego ustawienia tych aparatów. Po pierwszym ustawianiu aparatów tak się one sprzężały, że pisk był nie do zniesienia, a dziecko bało się ruszać główką. Po serii badań w IFPS Warszawa okazało się, że niedosłuch jest źle zdiagnozowany, aparaty są tak ustawione, że aparat na prawym uchu był całkowicie wyciszony, co skutkowało wizytą u neurologa, ponieważ dziecko siedziało z przekrzywioną główką. Odnośnie aparatów - dzieci kwalifikowane do implantów nie muszą mieć zakupionych aparatów, ponieważ istnieje możliwość wypożyczenia z banków aparatów, np. w Gorzowie lub w Szczecinie o czym Pani Doktor znakomicie wiedziała, ponieważ pracowała poprzednio w Polskim Związku Głuchych w Gorzowie. Ewidentnie zostaliśmy naciągnięci na koszt związany z zakupem aparatów, które teraz leżą w szufladzie. Najprawdopodobniej Pani Doktor musiała dostać niezłą prowizję, gdyż jeden aparat to koszt 3 tys. zł. Mało tego Pani Doktor gwarantowała, iż uzyskamy pełną refundację z PEFRONU - dzisiaj dostaliśmy pismo tylko o częściowej refundacji. Na pytanie co mamy zrobić z tymi aparatmi Pani Doktor stwierdziła,że nie jest w stanie mi pomóc, mogę sobie je sprzedać na allegro lub jej zdaniem założyć dziecku na ucho na którym nie ma implantu, gdzie lekarze w IFPS twierdzą, że nie ma takiej potrzeby. Dzisiaj nasze dziecko jest już po wszczepieniu pierwszego implantu i będziemy się starać o kolejny za kilka miesięcy. Jeżeli jesteście lub byliście w podobnej sytuacji jak my to proszę was uważajcie bo najwyraźniej Pani Doktor wykorzystuje zaufanie i niewiedzą takich ludzi i my, a sądzę,że nie jesteśmy pierwszym takim przypadkiem.

Bardzo sympatyczna, niesłychanie kompetentna. Przyjmuje także prywatnie. Tłumaczy wszelkie wątpliwości. Polecam z czystym sercem.

polecam bardzo dobra i sympatyczna pani zna sie na tym co robi i ma bardzo dobre podejscie do dzieci

Super kontakt.Lekarz z prawdziwego zdarzenia.

Super kontakt.Lekarz z prawdziwego zdarzenia.

Zdecydowanie polecam!!!!! Jest to nowa placówka,estetyczny gabinet,pani doktor zna się na rzeczy.