Radosław Bieniek

Neurolog

Polecam ! Wspaniały człowiek, lekarz i specjalista. Godny polecenia. !

Polecam ! Wspaniały człowiek, lekarz i specjalista. Godny polecenia. !

Byłam na wizycie w ramach NFZ. Bardzo kompetentny i godny polecenia lekarz. Wszystko dokładnie wytłumaczył , zlecił badania i przejął się moim przypadkiem :)

Lekarz z powołania ! Stara się pomóc pacjentowi i znaleźć przyczynę choroby. Posiada dużą empatię i szacunek dla godności drugiego człowieka.

Pierwszy lekarz który nie odesłał mnie gdzie indziej, inni bali się przyjmować ciężarnej epileptyczki, starał się zrozumieć moją sytuację i podszedł do sprawy profesjonalnie, poświęcił na to dużo czasu i zainteresował się także wcześniejszą ciążą i jej rozwiązaniem, dlatego nie mam wątpliwości co do tego wyboru:-) nareszcie jestem spokojna o siebie i dziecko.

dobry lekarz zna się na rzeczy polecam potrafi zrozumieć nie patrzy się się tylko na pieniądze potrafi zrozumieć drugiego człowieka lekarz z powołania

Wciąż poszukujesz "Neurolog Rydułtowy"?

ul.Na Górze

żorska