lekarz Radosław Brukiewa

Lekarz rodzinny

Brak słów to mało powiedziane, nie miły, nie kompetentny, nie chętny ... Dlaczego jest lekarzem??? Pacjent dla tego człowieka to ktoś, kto przeszkadza, zawraca głowę, po co tu przychodzi? Odradzam wszystkim

Lekarz bardzo kompetentny, uważnie słucha pacjenta, skierował na badania. Przemiły lekarz. Mnie pomógł. Pan doktor jest godny polecenia.

Po pierwszej I ostatniej wizycie u tego pana doktora.Poszlam na wizyte w celu wypisania skierowania na badania.To jak mnie potraktowal ten doktorek to wstyd.Stwierdzil ze nie moze mi wystawic skierowania ok zrozumialabym gdyby powiedzial to w normalny sposob a nie uniesionym tonem.Stwierdzil ze obrazam jego zawod,ze nie przychodzi sie bo ja chce I koniec !chociaz poprosilam o wystawienie a nie ze chce trzy razy uslyszalam ze obrazam jego zawod mimo ze nic nie powiedzialam.Siedzac z lzami w oczach I wysluchujac slow na ktore nie zasluzylam zaluje tylko.ze nie wstalam I nie wyszlam.Dlatego nie polecam tego pana !!!!Tacy lekarze nie powinni przyjmowac pacjentow😤

Bardzo kompetentny lekarz, Świetnie podejście po pacjenta, dużo empatii i czasu😊 Zdecydowanie polecam

Bardzo kompetentny lekarz,
Świetnie podejście po pacjenta, dużo empatii i czasu😊
Zdecydowanie polecam

Lekarz, który traktuje pacjenta bardzo całościowo. Po raz pierwszy spotkałam się z takim podejściem. Polecam osobom, które potrzebują szerszej pomocy, niż tylko wypisanie recepty.

Super, bardzo konkretny, uprzejmy, godny polecenia. potrafi w kilku słowach wytłumaczyć istotę choroby.

Udałam się po kilku latach do przychodni i trafiłam na w/w lekarza. Nie zbadał ciśnienia, nie osłuchał, nie spytał o dolegliwości, tylko wypisał receptę na chorobę już stwierdzoną w prywatnych gabinetach. Pomyślałam, że rodzinny lekarz powinien przynajmniej spytać jak się pacjent czuje. A mam 60 lat.

miły uprzejmy, kompetentny, godny polecenia. potrafi słuchać pacjenta, tłumaczy chorobę, poświęca czas, nie faszeruje lekami, kieruje na badania. polecam

Bardzo miły i kontaktowy lekarz. Pierwszy lekarz, który nie powiedział,że moje bóle to nerwica. Skierował mnie na konkretne badania i teraz wiem co mi dolega i jak mam się leczyć. No i nie faszeruje pacjenta antybiotykami (no chyba, że już nic innego nie pomaga).POLECAM

Bardzo fajny, miły i jednocześnie kompetentny lekarz radiolog. Rzadko się spotyka lekarza, który ma takie partnerskie podejście do pacjenta. Zdecydowanie polecam!