lekarz Radosław Cwetkow

Lekarz z powołania, ma bardzo dobre podejście do dziecka jak i rodzica. :) pomaga każdemu dziecku najlepiej jak potrafi, widać że kocha swoją pracę i kocha dzieci. Polecam z całego serca. :)

Z własnego doświadczenia, z opinii siostry, która jest już dorosła oraz rodziców - najlepszy pediatra na jakiego kiedykolwiek trafilismy. Jako dziecko uwielbiałam chodzić do lekarza (jeśli był to Pan Cwetkow), co u dzieci nie jest takie częste. Polecam ze względu na pełną profesjonalność, ale i fantastyczne podejscie do dzieci :)

Bardzo dobry lekarz ma świetne podejście do dzieci ale i do rodziców tez wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia.Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku

Bardzo dobry lekarz. Kompetentny i rzeczowy.Stawia zawsze trafne diagnozy.Ma świetny kontakt z dziećmi. Życzliwy, zawsze można na niego liczyć.

bardzo dobry lekarz, za każdym razem trafna diagnoza, antybiotyk to ostateczność

Dobry lekarz naprawde ja z moim synem wylezalam sie po szpitalach przez 4miesiace i nie mogli go wyleczyc a jak poszlam do dr cwetkow'a to po kilku dniach byl naprawde zdrowy!!!!POLECAM GO

Nieczęsto można spotkać lekarza, którego zawód jest jednocześnie pasją. W przypadku doktora Cwetkow tak właśnie jest. Jestem mu bardzo wdzięczna za profesjonalną i troskliwą opiekę nad moim synem Filipem.

super lekarz a przede wszystkim bardzo uczynny człowiek

super lekarz a przede wszystkim bardzo uczynny człowiek

Kto u niego kiedyś leczył dziecko, na pewno potwierdzi moją opinię. Do tego lekarza idzie się z przyjemnością. Zdecydowany zwolennik homeopatii i profilaktyki. Polecam!!!