lekarz Radosław Cwetkow

Pediatra

Z własnego doświadczenia, z opinii siostry, która jest już dorosła oraz rodziców - najlepszy pediatra na jakiego kiedykolwiek trafilismy. Jako dziecko uwielbiałam chodzić do lekarza (jeśli był to Pan Cwetkow), co u dzieci nie jest takie częste. Polecam ze względu na pełną profesjonalność, ale i fantastyczne podejscie do dzieci :)

Bardzo dobry lekarz ma świetne podejście do dzieci ale i do rodziców tez wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia.Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku

Bardzo dobry lekarz. Kompetentny i rzeczowy.Stawia zawsze trafne diagnozy.Ma świetny kontakt z dziećmi. Życzliwy, zawsze można na niego liczyć.

bardzo dobry lekarz, za każdym razem trafna diagnoza, antybiotyk to ostateczność

Dobry lekarz naprawde ja z moim synem wylezalam sie po szpitalach przez 4miesiace i nie mogli go wyleczyc a jak poszlam do dr cwetkow'a to po kilku dniach byl naprawde zdrowy!!!!POLECAM GO

Wciąż poszukujesz "Pediatra Przeworsk"?

Krasickiego 5

ulica Lwowska 24
ulica Sienkiewicza 14/14
Ogrodowa 17
37-700 Przeworsk
Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Rzeszów
Witolda 6B
35-302 Rzeszów