dr n. med. Radosław Kaczmarek

Mam 66 lat. Jako emerytowany oficer wielokrotnie wielokrotnie bywałem u różnych lekarzy specjalistów, w tym okulistów. Na ogół wychodziłem z mieszanymi uczuciami. Jakiś dobry los i wyjątkowe szczęście mnie spotkało, że w momencie, kiedy widziałem już tylko przez mgłę, zupełnie przypadkowo trafiłem na wizytę do Pana doktora Kaczmarka. Poczułem się jak bym był w zupełnie odległym, nieznanym kraju. Osobowość, uprzejmość, kontakt z pacjentem, skromność, rzeczowość i widoczny gołym okiem nieprzeciętny profesjonalizm, daleko wykraczają poza polską normę, a na mnie osobiście zrobiły niezapomniane wrażenie. 20 listopada Pan Profesor UM Kaczmarek operował mi zaćmę. Była to dla mnie ogromna przyjemność. Zupełnie bezbolesny, krótkotrwały cud pod okiem profesjonalisty z prawdziwego zdarzenia. Przy pierwszej kontroli pooperacyjnej moim marzeniem było spojrzeć przez chwilę na tego cudotwórcę - sympatycznego, rzeczowego, uśmiechniętego, młodego człowieka. Żywię nadzieję, że jeszcze raz będę miał kontakt z tak wyjątkowym człowiekiem podczas operacji drugiego oka. Gratuluję wszystkim placówkom medycznym we Wrocławiu, w tym Uniwersytetowi medycznemu we Wrocławiu, że mają w swoich zasobach tak znakomitego specjalistę. Ponad wszystko podziwiam również niezwykle miłą obsługę, organizację pracy całego personelu przy ulicy Ulanowskiego, z którym zetknąłem się podczas wizyty kwalifikacyjnej, zabiegu oraz pierwszej kontroli.Gratuję Wam i życzę wszystkiego najlepszego, a tacy eksperci jak Pan Profesor Kaczmarek, powinni być z urzędu uposażeni tak, jak prezesi banków, czy spółek skarbu państwa, których profesjonalizm przy zatrudnianiu nie dotyczy. Panie Profesorze Kaczmarek, życzę Panu dobrego zdrowia, wytrwałości i wiele szczęścia w życiu. Niech Pan takim pozostanie w pamięci tych, którzy byli u Pana i tych, którzy jeszcze będą. Jest Pan dobrem narodowym. Niech Pan nie opuści Polski, dla jej dobra.
Ps. Nie mogłem uwierzyć i tak wielkie wrażenie na mnie zrobiło to, że po mojej wizycie kwalifikacyjnej, Pan Doktor Kaczmarek, opuszczając miejsce pracy wyszedł z elektryczną hulajnogą, odpalił i odjechał z plecakiem na plecach. Panie i Panowie Ministrowie - POLSKO - bierz przykład, skoro mówimy i ekologii. Panie Doktorze, ja też po mieście pojazdu nie używam, dla dobra naszego, wspólnego zdrowia.
płk rez. dr inż. AW.

Jako pacjentka dr.R.Kaczmarka moge wyrazic sie o Nim w samych superlatywach.Jako lek.okulista jest wspanialym i kompetentnym i co dla mnie najwazniejsze wyjatkowo skutecznym chirurgiem-dzieki szbkiej i skutecznej operacji mojego oka /zabieg witrektomia/ odzyskalam calkowicie wzrok.Po uplywie pol roku Doktor zlikwidowal zacme ,co daje mi komfort widzenia.Pan dr.Kaczmarek ma cudowne podejscie do pacjenta- nie liczac czasu odpowiada cierpliwie i wyczerpujaco na wszystkie pytania -a przy tym jest bardzo uprzejmy i bezposredni. Zycze wszystkim potencjalnym chorym z problemami okulistycznymi aby mieli szczescie dostac sie do tak niezwyklego Lekarza-Okulisty!

Znam tego lekarza jako pacjent od ponad roku. Uważam go za wzór osobowościowy człowieka łączącego powołanie z niezwykła kompetencją i odpowiedzialnością potrafi z działać naprawdę niezwykle cuda w ratowaniu ludzkiego wzroku bo to naprawdę najnowocześniejszy fachowiec godny do polecenia wszystkim pacjenta z polski jak i zagranicy. Powodzenia panie doktorze to naprawdę wspaniale ze liczy się pacjent a nie kariera. wszystkiego dobrego życzy pacjent kaziemierz ten od pekniętej galki ocznej.

wszystkiego dobrego życzy pacjent kaziemierz ten od pekniętej galki ocznej.