lek. med. Radosław Kaźmierczak

Jestem wdzięczna i pełna podziwu dla kompetencji, delikatności oraz kunsztu Pana Doktora. Zabieg operacyjny usunięcia ciałka szklistego oraz "naprawy" siatkówki odbył się bezboleśnie, szybko i bez powikłań. W kontakcie Pan Doktor jest niezwykle spokojny, konkretny, życzliwy. Z całego serca polecam konsultację i opiekę medyczną!

Świetny lekarz. Wykonał mi fakowitrektomię. Operacja bez powikłań. Godny polecenia. Dzięki doktorze!!!

Dzięki doktorze!!!

Lekarz z powołania, rewelacja, wspaniałe podejście do pacjenta, duża cierpliwość i niespotykana empatia, wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie, wysoka kultura.