lekarz Radosław Maj

Dr Maj jest bardzo profesjonalny i uprzejmy. Wykonal swietna prace i z pewnoscia znowu skorzystam z jego uslug. Dr Maj posiada ogromna wiedze i w szybkim czasie przeprowadzil zabieg. Rowniez wytlumaczyl wszystkie aspekty krok po kroku oraz okreslil pilnosc leczenia poszczegolnych zebow. Polece Dr Maja kazdej z osob szukajacego dentysty!

To wspaniały lekarz,perfekcyjny. Mam zrobione piękne zęby. Oceniam leczenie i pracę pana doktora na bardzo dobrą. Drogo ale warto. Poza tym p.Doktor jest bardzo miły i delikatny.Polecam wszystkim !!!!

To wspaniały lekarz,perfekcyjny.
Mam zrobione piękne zęby.
Oceniam leczenie i pracę pana doktora na bardzo dobrą. Drogo ale warto.
Poza tym p.Doktor jest bardzo miły i delikatny.Polecam wszystkim !!!!

Lekarz bardzo kompetentny,leczy zeby bez bólu niestety bardzo drogi

Lekarz bardzo kompetentny,leczy zeby bez bólu niestety bardzo drogi

Chodzę do niego już od ponad 5 lat i mam pełne zaufanie do jego pracy, zresztą stan mojego uzębienia określam na bdb. Średni koszt za plombę bez znieczulenia to 100zł(prywatnie). Jedyne co mnie denerwuje to, że się czeka 10-30min ponad umówioną godzinę ale to chyba wszędzie tak bo ciężko z tygodniowym wyprzedzeniem przewidzieć jak będzie, można natomiast zadzwonić wcześniej i się dowiedzieć ile trzeba będzie czekać. Polecam wszystkim!

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pana Radka. Zero stresu, zero bulu, sumienna i bardzo dokladna praca. Polecam

Świetny lekarz!Dokładny ,przemily trochę drogi ale za to bardzo przystojny ;)zdecydowanie POLECAM!!!!

Jestem zadowolony, zero stresu, zero bólu, podejście profesjonalne, cena wysoka, ale czuję się tam pewnie i swobodnie. Zwykłe wypełnienie to koszt 150 zł, chyba jest podobnie w innych gabinetach. Sprzęt wysoka klasa, zdjęcia RTG na miejscu co jest podstawą dobrego leczenia. Jeśli nie masz kasy to nie idź. Ja mimo wszystko polecam.

nie zawsze punktualny i odrobinę za drogi, jednakże zęby leczy znakomicie

nie zawsze punktualny i odrobinę za drogi, jednakże zęby leczy znakomicie

Jest przemiły i bardzo dokładny a dla mnie jest to najważniejsze leczył mi kilka zębów i robił korony efety warte ceny i czasu

zdecydowanie nie polecam moje dziecko było przerażone po wizycie, lekarz nie ma cierpliwości i podejścia do dzieci.