dr hab. n. med. Radosław Michalik

Neurochirurg

Powiedział mojej 61 letniej Matce, że musi schudnąć, a waży 72kg przy wzroście 164cm i od 4 miesięcy jest na tabletkach przeciwbólowych. Nie zaproponował żadnego leczenia do tego czasu, a przecież ludzie myślący działają według jakiegoś planu. Nie znalazł nic na rezonansie mimo, że w opisie którego nie wzieła (miała tylko CD z rezonansu) mowa jest o przepuklinie na poziomie l4 l5. Po 9 minutach koniec spotkania. Nie polecam chyba że macie nadmiar pieniędzy. Ta legendarna uprzejmość, którą ludzie opisują ..hmm.. spodziewałam się raczej wiedzy i empatii, a nie rozpływaniem nad tym, że ktoś odpowiedział dzień dobry.. nie dajmy się zwariować. Nie polecam, ponadto po wizycie stwierdzam, że te pozytywne opinie są bezzasadne i tylko wprowadziły mnie w błąd. Była to pierwsza i ostatnia wizyta u tego lekarza

Kompletnie mylna diagnoza. Namawiał na operację, a wystarczyła rehabilitacja w dodatku strasznie opryskliwy. Nie polecam za darmo, a już na pewno nie za pieniądze, przyjechałem specjalnie kilkaset kilometrów ponieważ został mi polecony jako wybitny fachowiec. Szkoda słów

Wizyta u tego "lekarza" miała miejsce 7 lat po operacji kręgosłupa na odcinku lędźwiowym, obecnie występujące bóle wyłączające z funkcjonowania. Żadnych konkretów, zaproponował schudnąć "parę kilo", kiedy pytałem o ewentualne metody operacji musiałem sam je wymieniać, a każda była negowana. Nie analizował dokumentacji medycznej, nie przeprowadził badania odruchu kolanowego itp. Liczyłem na jakąś inwencję i zainteresowanie po prostu profesjonalne podejście, a nie zmanierowane aroganckie zagrywki rodem z piaskownicy. Reperowanie ego na pacjentach i zachowanie rodem z PRL... małość, małość, małość. Stanowczo nie polecam, no chyba, że lubicie się płaszczyć i prosić za własne pieniądze, kogoś kto nie potrafi wydukać kilku sensownych zdań. Nie wiem czy to nieśmiałość czy zawstydzenie, ale to ja poszedłem do lekarza, a nie odwrotnie..

Doskonały lekarz: kompetentny, uprzejmy, pomocny, cierpliwy. Po wypadku samochodowym przez rok błąkałam się szukając specjalisty. Wydałam mnóstwo pieniędzy, usłyszalam wiele bezuzytecznych rad, ale okazały się o kant stołu potłuc. Dopiero dr Michalik mi pomógł. Bardzo wszystkim polecam. Jestem wdzięcza każdego dnia.

Pan Radosław to człowiek o wielkim sercu i lekarz z powołania jakich mało, dziękuję Panu doktorowi za bezinteresowną pomoc. Doskonały lekarz o bardzo profesjonalnym podejściu do pacjenta i jego choroby. Uważnie słucha pacjenta, skrupulatnie analizuje dokumentację medyczną bez pośpiechu i presji czasu. Ogromna wiedza , zaangażowanie . Rzadko spotyka się lekarza z taką motywacją i kompetencją. Pragnę wyrazić wdzięczność za to wszystko co zrobił Pan dla męża.

Polecam Pana doktora z całego serca. Jest kompetentny, spokojny - cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Jestem jego pacjentką od grudnia 2013 r. / w lutym mnie operował (C5/C6 i C6/C7)/ Przy nim pacjent zostaje zawsze człowiekiem, a nie jednostką chorobową.

Cudowny człowiek i złote ręce. Operował mi trzy poziomy C3-C6, dwie klatki i jeden ruchomy implant, w dalszych planach 3 poziomy L3-S1 z dostepu przedniego lub tylnego. POLECAM

Dr. Radoslaw Michalik aka Zlota Raczka naprawil mi plecy i znowu moge brykac i wspinac sie po gorach, jezdzic na motocrosie, na nartach, skakac na spadochronie itp, itd. Jak widac obijam moje cialo rowno i potrzebowalem specjalisty aby mogl mi pomoc. Przez uprawianie "aktywnego" stylu zycia wkoncu zgniotlem sobie dwa dolne dyski pomiedzy S1-L5 i L5-L4. Jak mialem epizody to nie moglem nawet chodzic przez 3 dni a potem bolalo i przeszkadzalo mi przez nastepny miesiac czy dwa. Mialem juz tego dosyc i chcialem znowu uprawiac moje sporty na calego. ...

Profesjonalizm i podejscie do sprawy Dr. Michalika bardzo mi sie spodobalo i wzbudzilo zaufanie. Nie probowal mi wcisnac operacji tylko przedstawil mi fakty, jego spostrzezenia i nalegal abym naprawde zbadal cala sytuacje i rozpatrzyl wszystkie opcje.
Dla mnie decyzja byla prosta i zdecydowalem sie na operacje. Wszystko poszlo zgodnie z planem. Po trzech miesiacach zaczalem jezdzic na nartach i skakac na spadochronach. Po czterech i pol wsiadlem na motocrosa!!! Muldy na nartach i wstrzasy na motorcorsie troche czulem ale tylko w chwili impaktu. Czuje sie swietnie a operacja odbyla sie dopiero 6.5 miesiecy temu. Cos tam jeszcze czuje, jak Dr. Michalik przepowiedzial, ale musze powiedziec, ze czuje sie o niebo lepiej niz przed operacja a tak naprawde jeszcze przeciez niewydobrzalem.

Zachwalam i bardzo polecam Dr. Radoslawa Michalika. Dzieki niemu znowu nabralem pelnej checi do zycia bo bez moich sportow to co to za zycie?!!!

Wspaniały lekarz i człowiek. Pan Doktor naprawił mi kręgosłup w ciągu zaledwie 10 dni, od momentu kiedy obolały zgłosiłem się po pomoc i poradę. Był na urlopie, kiedy napisałem do Niego rozpaczliwego maila. Odpisał i zaprosił na konsultację poza kolejnością, mimo że miał "obłożone" terminy wizyt. Niezwykle rzeczowy, cierpliwy, spokojny, kompetentny oraz budzący zaufanie. Zgłosiłem się do Niego ze zwyrodnieniem C4-C5, mielopatią, przepukliną i niedowładem lewej ręki - absolutnie przerażony. Jego spokój dał mi nadzieję, że wszystko będzie dobrze. I tak się stało. W dniu po operacji pytał mnie o stan zdrowia kilkukrotnie oraz w następne dni. Na drugi dzień wstałem z łóżka szpitalnego bez tych okropnych dolegliwości. Od dnia wypisu 25 lutego br. wszystko jest OK. Rana goi się, kręgosłup w porządku, ręka i bark nie boli. To nie cuda, tylko ogromne doświadczenie i wiedza Pana Doktora. Dziękuję serdecznie Panu Doktorowi Radosławowi Michalikowi i polecam Go wszystkim cierpiącym. Wdzięczny Pacjent Jacek Gocławski

Po spokojnej, rzeczowej, kompetentnej wizycie u Pana nawet dolegliwości stają się lżejsze i rzeczywistość znośniejsza. Dziękuję doktorze Michalik. Panu się ufa.

Dziękuję doktorze Michalik. Panu się ufa.