dr hab. n. med. Radosław Michalik

Neurochirurg

Polecam Pana doktora z całego serca. Jest kompetentny, spokojny - cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Jestem jego pacjentką od grudnia 2013 r. / w lutym mnie operował (C5/C6 i C6/C7)/ Przy nim pacjent zostaje zawsze człowiekiem, a nie jednostką chorobową.

Cudowny człowiek i złote ręce. Operował mi trzy poziomy C3-C6, dwie klatki i jeden ruchomy implant, w dalszych planach 3 poziomy L3-S1 z dostepu przedniego lub tylnego. POLECAM

Dr. Radoslaw Michalik aka Zlota Raczka naprawil mi plecy i znowu moge brykac i wspinac sie po gorach, jezdzic na motocrosie, na nartach, skakac na spadochronie itp, itd. Jak widac obijam moje cialo rowno i potrzebowalem specjalisty aby mogl mi pomoc. Przez uprawianie "aktywnego" stylu zycia wkoncu zgniotlem sobie dwa dolne dyski pomiedzy S1-L5 i L5-L4. Jak mialem epizody to nie moglem nawet chodzic przez 3 dni a potem bolalo i przeszkadzalo mi przez nastepny miesiac czy dwa. Mialem juz tego dosyc i chcialem znowu uprawiac moje sporty na calego. ...

Profesjonalizm i podejscie do sprawy Dr. Michalika bardzo mi sie spodobalo i wzbudzilo zaufanie. Nie probowal mi wcisnac operacji tylko przedstawil mi fakty, jego spostrzezenia i nalegal abym naprawde zbadal cala sytuacje i rozpatrzyl wszystkie opcje.
Dla mnie decyzja byla prosta i zdecydowalem sie na operacje. Wszystko poszlo zgodnie z planem. Po trzech miesiacach zaczalem jezdzic na nartach i skakac na spadochronach. Po czterech i pol wsiadlem na motocrosa!!! Muldy na nartach i wstrzasy na motorcorsie troche czulem ale tylko w chwili impaktu. Czuje sie swietnie a operacja odbyla sie dopiero 6.5 miesiecy temu. Cos tam jeszcze czuje, jak Dr. Michalik przepowiedzial, ale musze powiedziec, ze czuje sie o niebo lepiej niz przed operacja a tak naprawde jeszcze przeciez niewydobrzalem.

Zachwalam i bardzo polecam Dr. Radoslawa Michalika. Dzieki niemu znowu nabralem pelnej checi do zycia bo bez moich sportow to co to za zycie?!!!

Wspaniały lekarz i człowiek. Pan Doktor naprawił mi kręgosłup w ciągu zaledwie 10 dni, od momentu kiedy obolały zgłosiłem się po pomoc i poradę. Był na urlopie, kiedy napisałem do Niego rozpaczliwego maila. Odpisał i zaprosił na konsultację poza kolejnością, mimo że miał "obłożone" terminy wizyt. Niezwykle rzeczowy, cierpliwy, spokojny, kompetentny oraz budzący zaufanie. Zgłosiłem się do Niego ze zwyrodnieniem C4-C5, mielopatią, przepukliną i niedowładem lewej ręki - absolutnie przerażony. Jego spokój dał mi nadzieję, że wszystko będzie dobrze. I tak się stało. W dniu po operacji pytał mnie o stan zdrowia kilkukrotnie oraz w następne dni. Na drugi dzień wstałem z łóżka szpitalnego bez tych okropnych dolegliwości. Od dnia wypisu 25 lutego br. wszystko jest OK. Rana goi się, kręgosłup w porządku, ręka i bark nie boli. To nie cuda, tylko ogromne doświadczenie i wiedza Pana Doktora. Dziękuję serdecznie Panu Doktorowi Radosławowi Michalikowi i polecam Go wszystkim cierpiącym. Wdzięczny Pacjent Jacek Gocławski

Po spokojnej, rzeczowej, kompetentnej wizycie u Pana nawet dolegliwości stają się lżejsze i rzeczywistość znośniejsza. Dziękuję doktorze Michalik. Panu się ufa.

Dziękuję doktorze Michalik. Panu się ufa.

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Warszawa"?

Wojskowy Instytut Medyczny
Elesthetic Clinic Dr n. med Elżbieta Podgórska
Dereniowa 2/3
Lekmed
Świetlików 3
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)
Centrum Rehabilitacji SORNO
Grodzisk Mazowiecki