lek. dent. Radosław Namięta

Rewelacyjny lekarz,jeszcze się z takim nie spotkałam, perfekcja pod każdym względem. leczenie przebiega bezboleśnie i dokładnie. Dzisiaj pierwszy raz byłam u doktora,strasznie się bałam ale nie potrzebnie, od teraz to mój lekarz :-)

Leczę się u pana doktora od paru m-cy, ale po długiej, kilkunastoletniej przerwie spowodowanej ogromnym strachem przed robieniem czegokolwiek z zębami. Już wiem, że nie pójdę do żadnego innego lekarza! Jest profesjonalny, kompetentny, ma bardzo dobre podejście do pacjenta (i panikary, jak ja). Strach minął. Byłam też u niego z córką i myślę, że po tych wizytach nie będzie miała takiej dentofobii, jak ja po wizytach u "dentystki" w dzieciństwie. POLECAM KAŻDEMU.

Rewelacyjny fachura ,bardzo skrupulatny i dokładny a przy tym bardzo fajny gość. Dużym plusem jest to ,że sporo zabiegów można u Niego wykonać bezpłatnie w ramach NFZ. Także jako człowiek sprawia , że chciałoby się zaprosić Go na piwo.

sprawia , że chciałoby się zaprosić Go na piwo.

Zgadza się, dr. Namięta to profesjonalista. U niego wyrwanie zęba tyle boli, co u innego samo borowanie. Minusem jest to, że na kolejną wizytę trzeba czekać 3-4 tygodnie, ale biorąc pod uwagę, że kompetentny lekarz zawsze ma takie wielkie obłożenie, to trzeba zrozumieć tak długą kolejkę. Osobiście polecam go innym i nikt jeszcze nie powiedział, że mu źle doradziłem.

od ponad roku leczę się u dr.Namięty i nie zamienię go na żadnego innego lekarza. Jestem straszna panikarą jeśli chodzi o dentystę, przy tym lekarzu jest lepiej. Przyjął mnie jak byłam w ciąży,wykazał się dużą delikatnością. Na wizytę często trzeba czekać miesiąc, ale warto. Cała rodzina sie u niego leczy

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Legnica"?

Jacek Zboch

Ortodonta