lek. dent. Radosław Siwiec

Chirurg stomatolog, Protetyk, Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Długo szukałam dobrego dentysty, dr Siwca mogę polecić każdemu. Bardzo delikatny, cierpliwy, miły, wszystko wyjaśni, leczenie zębów prawie bezstresowe:-). Nie zamierzam zmieniać.

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Wszystko wyjaśni wraz z podaniem kosztu przed leczeniem. Tłumaczy co będzie robił. Gabinet świeci czystością i nowym wyposażeniem. Na końcu wizyty otrzymałam paragon. Ceny naprawdę niewysokie w stosunku do konkurencji. Za standardowe leczenie zęba z wypełnieniem cena wynosi od 100 do 150 zł. Polecam!

Polecam!

Bardzo sympatyczny, kompetentny, pelen cierpliwosci i niedrooogi pan Doktor. Goraco polecam Maria

Jestem zadowolony. Leczenie kanałowe u tego lekarza w pełni profesjonalne. Bez komplikacji. Polecam.

jestem po kompleksowym leczenie u tego lekarza tj. parę wypełnień, jedno leczenie kanałowe plus usuwanie kamienia i piaskowanie. Jestem bardzo zadowolona . Mogę śmiało polecić.

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog "?

Wahab Adeeb

Chirurg stomatolog
NZOZ "Happy Dent" Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna
www.happydent1.pl ul. Krakowska 47
Radomsko
Zakład Opieki Zdrowotnej "ELMADENT" s. c.
Szpitalna 14
41-300 Dąbrowa Górnicza