lekarz Radosław Skiba

Chirurg ogólny

Pełen profesjonalizm. Jest bardzo konkretny i rzeczowy, poza tym miły i wzbudza sympatię. Serdecznie Polecam !

Serdecznie Polecam !

Bardzo uprzejmy i sympatyczny chirurg interesujący się swoimi pacjentami bardzo dobrze wykonuje zabiegi szczególnie żył .Doktor godny polecenia.

Godny polecenia. Miły,uprzejmy zna się na rzeczy. Wzbudza zaufanie,bije od doktorka życzliwość,spokój, interesuje się swoimi pacjentami,dzięki niemu człowiek czuje się bezpieczniejszy z operował mi brzydką nóżkę znikły mi te paskudne wypukłe żyły które przez wiele lat krępowaly i stresowaly mnie!!! Aby więcej takich lekarzy z powołania było.....

Wspaniały chirurg, godny najwyższego zaufania, uprzejmy i spokojny. Odnosi się wrażenie, że to, co jest możliwe z perspektywy zawodu lekarza oraz mocy ludzkiej zrobi dla pacjenta. Zarówno prywatnie, jak i w szpitalu potrafi okazać troskę i zainteresowanie. Życzę wszystkim pacjentom takich lekarzy!

dzięki niemu mój ojciec zmarł na sepsę!!!!!!!!

dzięki niemu mój ojciec zmarł na sepsę!!!!!!!!

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Turek"?

Medix centrum medyczne, Poradnia Chirurgiczna "prima med" Turek ul. Folwarczna 1
ks. Florczaka 3
Poradnia Chirurgiczna Ogólna s.c
Folwarczna 1
ks. Florczaka 3
Koło

Dariusz Janiak

Chirurg ogólny
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Opieki Zdrowotnej nad Kobietą i Rodziną "EVA" s.c.
GORZELNIANA 1

os. Miranda 10