lekarz Radosław Skiba

Bardzo polecam , bardzo miły uprzejmy doktor . Będąc po zabiegu żylaków interesował się . Jest godny polecenia, wspaniały i uprzejmy. Warto iść na wizytę do tego pana. Dodam do tego że w kole na chirurgi bardzo miła atmosfera, pielęgniarki się interesowaly po zabiegu . Jedynie kogo nie polecam.to anastezjologa starszego pana bardzo okropnie nie miły. Ale to tylko jedyną osobą z całej chirurgii.

Pełen profesjonalizm. Jest bardzo konkretny i rzeczowy, poza tym miły i wzbudza sympatię. Serdecznie Polecam !

Serdecznie Polecam !

Bardzo uprzejmy i sympatyczny chirurg interesujący się swoimi pacjentami bardzo dobrze wykonuje zabiegi szczególnie żył .Doktor godny polecenia.

Godny polecenia. Miły,uprzejmy zna się na rzeczy. Wzbudza zaufanie,bije od doktorka życzliwość,spokój, interesuje się swoimi pacjentami,dzięki niemu człowiek czuje się bezpieczniejszy z operował mi brzydką nóżkę znikły mi te paskudne wypukłe żyły które przez wiele lat krępowaly i stresowaly mnie!!! Aby więcej takich lekarzy z powołania było.....

Wspaniały chirurg, godny najwyższego zaufania, uprzejmy i spokojny. Odnosi się wrażenie, że to, co jest możliwe z perspektywy zawodu lekarza oraz mocy ludzkiej zrobi dla pacjenta. Zarówno prywatnie, jak i w szpitalu potrafi okazać troskę i zainteresowanie. Życzę wszystkim pacjentom takich lekarzy!

dzięki niemu mój ojciec zmarł na sepsę!!!!!!!!

dzięki niemu mój ojciec zmarł na sepsę!!!!!!!!

Emanujący spokój od niego wzbudza zaufanie.W szpitalu interesuje się swoimi pacjentami ,dzięki czemu można poczuć się bezpiecznie.Super lekarz i świetny specjalista.Szczerze polecam pan doktor robi piękne nogi!:)

polecam -właściwy człowiek na właściwym miejscu-kompetentny, życzliwy i profesjonalny

Wspaniały lekarz, profesjonalista,bardzo życzliwy i tak długo mogłabym wymieniać. Podzielam wcześniejsze opinie. pacjentka

pacjentka

Nic dodać nic ująć do pierwszego komentarza.

Nic dodać nic ująć do pierwszego komentarza.