dr n. med. Radzisław Mierzyński

Ginekolog, Ginekolog położnik

Wspaniały lekarz, spokojny, wyrozumiały i delikatny, nawet bardzo. POLECAM!!!:))

Świetny lekarz, polecam serdecznie. Dokładnie przeprowadził badanie oraz przeprowadził rozmowę aby zapoznać się z problemem. USG jak i badanie było zrobione delikatnie i uprzejmie.

przemiły ginekolog! prowadzę właśnie u niego swoją pierwszą ciążę i bardzo się denerwowałam na początku...a to okazało się nie potrzebne! Lekarz prawdziwy skarb!

Wysoce kompetentny, wykazujący zainteresowanie pacjentką, nie powoduje uczucia skrępowania w czasie wizyty, świetnie prowadzona ciąża i świetna opieka aż do narodzin maluszka, bardzo ważne pan doktor nie wyznacza zbytecznych wizyt dla wyciągania kasy, poświęca też czas prywatny przez telefon oraz nie ignoruje pacjenta w kontaktach w służbie publicznej, odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu

Miły,dokładny i szczegółowy. Polecam

Miły,dokładny i szczegółowy. Polecam

Przemiły lekarz do tego jest bardzo dokładny. 2 lata temu prowadziłam u niego moją ciąże i nie mam żadnych zastrzeżeń. Teraz co jakiś czas kontroluje swój stan zdrowia i chodzę regularnie na wizyty - każda jest na wysokim poziomie.

Bardzo dokładnie prowadzi ciąże, Pilnuje wszystkich badań, usg itp. Okazuje zainteresowanie pacjentką. Jest bardzo kompetentny. Dlategdo do niego trzeba się zapisywać z kilkutygodniowym wyprzedzeniem.

Dlategdo do niego trzeba się zapisywać z kilkutygodniowym wyprzedzeniem.