lekarz Rafał Betcher

Ginekolog

Dr Rafał Betcher to najlepszy lekarz, jakiego spotkałam. Zawsze kompetentny, dla pacjentek dostępny praktycznie o każdej porze. Nie wiem, na jakiego lakarza teraz trafię, oby był choć w części tak wspaniały jak dr Betcher.

ZASTANÓWCIE SIĘ CO PISZECIE CZESTE WIZYTY TU CHODZIŁO O KASE JEDNEGO BYDLAKA MNIEJ

Przez tego lekarza dużo kobiet straciło ciąże w tym ja na szczescie mam super lekarza i dwie upragnione córeczki

Nie wiem, gdzie teraz mam szukać takiego lekarza. Jest mi bardzo szkoda, że już żadna z nas nie będzie mogła poczuć się tak bezpiecznie jak u Dr Betchera. Ale przede wszystkim jest mi go szkoda jako człowieka. Jego poczucie humoru, profesjonalizm i ludzkie podejście do kobiety było bezcenne. Żal...

BYŁ PAN CUDOWNYM LEKARZEM ,LEKARZEM NA KTÓREGO MOŻNA BYŁO O KAŻDEJ PORZE DNIA LICZYĆ...DZIŚ WŁAŚNIE SIĘ DOWIEDZIAŁAM ŻE PAN ODSZEDŁ NIE MOGĘ W TO UWIERZYĆ..DLACZEGO WŁAŚNIE PAN?TAK DOBRY CZŁOWIEK?DZIĘKUJĘ ŻE MOJE DZIECI ZDĄŻYŁY PANA POZNAĆ DZIĘKI PANU SĄ NA TYM ŚWIECIE,SĄ ZDROWE I ROSNĄ.ZAWSZE BĘDZIEMY PANA PAMIĘTAĆ...MOŻE BĘDZIE PANU TAM LEPIEJ...NIECH PAN ODPOCZYWA W POKOJU.MONIKA

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Częstochowa"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Księżycowa"
ulica Księżycowa 5
ul. Kilińskiego 6, Lok. 12