Rafał Bilski

Ginekolog

Doktor Bilski jest jedynym lekarzem jakiemu ufam! Nikomu innemu za nic nie powiezylabym opieki nad moim Synkiem gdy byl jeszcze w brzuszku. Lekarz z wielkim doswiadczeniem, z bardzo dobrym podejsciem, z ogromna wiedza. Pan Doktor zrobil dla mej nowej rodziny bardzo duzo. Oprocz wielkiej dbalosci o stan gdy bylam w ciazy, potrafil rowniez nas przerazonych rodzicow wesprzec,podbudowac psychicznie. Panie doktorze uwielbiamy Pana! Jest Pan wspanialym czlowiekiem! Dziekujemy za wszystko! Mam nadzieje, ze kiedys bedziemy w stanie odwdzieczyc sie za Pana dobroc i najlepsza opieke jaka mozna tylko sprawowac! To Pan pierwszy dotknal mojego Synia za co rowniez dziekuje, gdyz jechal Pan do nas w strasznych warunkach pogodowych z urlopu w srodku nocy. Mam nadzieje ze jest Pan swiadomy jak wiele dla nas rodzicow i Dzieci Pan robi! Dziekujemy.. :-)

Świetny lekarz, kompetentny, dociekliwy, niezwykle życzliwy, z naturalnym podejściem do pacjentki. Lekarz z gatunku tych, co to "takich już nie ma". Można mieć pewność że wszystkiego dopatrzy sam z siebie, bez żadnego przypominania. Super.

Polecam tego lekarza. Wybitny specjalista a do tego sympatyczny, cierpliwy, życzliwy człowiek.

polecam tego lekarza,fachowiec, kompetentny, choć z dystansem.

polecam tego lekarza,fachowiec, kompetentny, choć z dystansem.

Gorąco polecam dr Bilskiego wszystkim kobietom w ciąży. Bradzo życzliwy, kompetentny, cierpliwy, okazuje duże zainteresownie pacjentce, wszystko dokładnie tłumaczy, w nagłym przypadku przyjmuje pacjentki bez umówienia, odbiera prywatny telefon i stara się pomóc przez telefon. Na oddziale położniczym odwiedza swoje pacjentki i interesuje się ich samopoczuciem.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Opole"?

Wojciech Niemczyk

GMW