lekarz Rafał Cygan

Wspaniały człowiek, znakomity lekarz, profesjonalista doskonały chirurg. Zawsze skonsultuje, konkret, kawa na ławę z podejściem do każdego pacjenta. Dla mnie anioł. Polecam z całego serca

Znakomity lekarz, profesjonalista, komunikatywny. Uratował mi życie i później przywrócił do normalnego życia, doskonały chirurg. Dziękuję również lekarzom i świetnemu zespołowi pielęgniarskiemu na Oddziale Chirurgii Ogólnej w szpitalu Żeromskiego w Krakowie, bardzo dobra atmosfera i podejście do pacjentów.

no cóż, powiem krótko uratował życie mojej mamie. lekarze w Szpitalu na Wrocławskiej leczyli ja na rwę kulszową a okazało sie ze ma niedrożność jelit,.czas leczenia bardzo długi ale sie udało.Podejście do pacjenta i rodziny pełne podziwu.Dziękuje mu za troskę, zaangażowanie pełne, zero spychologii, wiedzę i za mamę. Pozdrawiam z całym szacunkiem.

Lekarz, któremu zależy na pacjentach, kompetentny, rzeczowy, bardzo uprzejmy, a przy tym delikatny i sympatyczny. Zdecydowanie godny polecenia - widać, że to lekarz z powołania!

Niesamowity lekarz, który zasługuje na same najlepsze słowa i opinie. Kompetentny z ogromną wiedzą, fajnie też traktuje swoich pacjentów, do każdego podchodzi indywidualnie, umie się dogadać.

Uratował mi życie! Naprawił błąd innego lekarza, który to odesłał mnie domu z niedrożnością jelit w wyniku zrostu pooperacyjnego. Kompetentny, miły, wzór lekarza zatroskanego o pacjenta.

Ja jestem pacjentką z Tarnowa i muszę powiedzieć, że to jeden z lepszych lekarzy na jakiego do tej pory trafiłam. Kompetentny i profesjonalny. Bardzo oddany swojej pracy.

Doskonały lekarz, z ogromną wiedzą i umiejętnościami. Do tego fajny i sympatyczny człowiek, któremu zależy na pacjentach. Polecam!

Przyjmuje też w Tarnowie (Słoneczna 32). Zgadzam się ze wszystkimi pozytywnymi opiniami. Znakomity lekarz ale też fajny człowiek. Polecam

Super fachowiec pomógł mi przy moich złamanych palcach u nogi polecam

Super fachowiec pomógł mi przy moich złamanych palcach u nogi polecam