lekarz Rafał Dmowski

Niestety, już od pierwszych minut lekarz okazał się niemiły, arogancki i okropnie zadzierajacy nosa.... zamiast uważnie przeczytać info o przebiegu leczenia itp , sypał swe denne dowcipy - serio dno. Żal słuchać. Nie po to przyszliśmy. Podejście do pacjenta okropnie słabe, jeszcze z takim się nie spotkałem. Na szczęście są inni lekarze z odpowiednim podejściem i przede wszystkim chęciami , to nie boli. Zasłyszane Opinie nawet od przypadkowych osób niestety także nie zbyt pozytywne tylko mnie teraz utwierdziły. Strata czasu.

Dobry doktor, dokładny, konkretny, rzeczowy. potrafił nawiązać kontakt z naszym dzieckiem, odwrócić uwagę od badania, sprawnie wykonał echo serca, wszystko jasno wytłumaczył. polecam. Andrzej Makowiecki

Świetny lekarz. Doktor ma doskonałe podejście do dzieci, zawsze wszystko dokładnie tłumaczy, niczego nie bagatelizuje.

Świetny lekarz. Doktor ma doskonałe podejście do dzieci, zawsze wszystko
dokładnie tłumaczy, niczego nie bagatelizuje.

Bardzo cierpliwy i dokładny lekarz. Wykonuje echo serca w Tulipanie na Kawaleryjskiej http://www.cmtulipan.pl/ . Trochę baliśmy się tego badania, bo nasz synek ma dopiero 3 miesiące, ale doktor wszystko dokładnie nam wyjaśnił i świetnie zajął się naszym synkiem. Na wizycie dokładnie omówił wyniki i odpowiedział na wszystkie pytania. Polecam!

Po urodzeniu podczas rutynowych badań w szpitalu lekarze wykryli u naszej córeczki wadę serca. Powiedzieli nam, że dziurki w sercu najprawdopodobniej same się zrosną, ale trzeba tę wadę kontrolować. Mimo to strasznie się bałam. Zrezygnowaliśmy z czekania na wizytę na NFZ i na pierwszą wizytę poszliśmy prywatnie do doktora Dmowskiego. Na jednej wizycie zrobił echo serca i EKG. Wszystko rzeczowo i dokładnie wytłumaczył, uspokoił nas. Od tej pory na wszystkie wizyty chodziliśmy do niego i gdy Lenka miała 10 miesięcy okazało się, że wszystko jest w porządku!

Bardzo cierpliwy i dokładny lekarz. Wykonuje echo serca w Tulipanie na Kawaleryjskiej. Trochę baliśmy się tego badania, bo nasz synek ma dopiero 3 miesiące, ale doktor wszystko dokładnie nam wyjaśnił i świetnie zajął się naszym synkiem. Na wizycie dokładnie omówił wyniki i odpowiedział na wszystkie pytania. Polecam!

Bardzo cierpliwy i dokładny lekarz. Wykonuje echo serca w Tulipanie na
Kawaleryjskiej. Trochę baliśmy się tego badania, bo nasz synek ma dopiero 3
miesiące, ale doktor wszystko dokładnie nam wyjaśnił i świetnie zajął się
naszym synkiem. Na wizycie dokładnie omówił wyniki i odpowiedział na
wszystkie pytania. Polecam!