lekarz Rafał Dmowski

Pediatra

Dobry doktor, dokładny, konkretny, rzeczowy. potrafił nawiązać kontakt z naszym dzieckiem, odwrócić uwagę od badania, sprawnie wykonał echo serca, wszystko jasno wytłumaczył. polecam. Andrzej Makowiecki

Świetny lekarz. Doktor ma doskonałe podejście do dzieci, zawsze wszystko dokładnie tłumaczy, niczego nie bagatelizuje.

Świetny lekarz. Doktor ma doskonałe podejście do dzieci, zawsze wszystko
dokładnie tłumaczy, niczego nie bagatelizuje.

Bardzo cierpliwy i dokładny lekarz. Wykonuje echo serca w Tulipanie na Kawaleryjskiej http://www.cmtulipan.pl/ . Trochę baliśmy się tego badania, bo nasz synek ma dopiero 3 miesiące, ale doktor wszystko dokładnie nam wyjaśnił i świetnie zajął się naszym synkiem. Na wizycie dokładnie omówił wyniki i odpowiedział na wszystkie pytania. Polecam!

Po urodzeniu podczas rutynowych badań w szpitalu lekarze wykryli u naszej córeczki wadę serca. Powiedzieli nam, że dziurki w sercu najprawdopodobniej same się zrosną, ale trzeba tę wadę kontrolować. Mimo to strasznie się bałam. Zrezygnowaliśmy z czekania na wizytę na NFZ i na pierwszą wizytę poszliśmy prywatnie do doktora Dmowskiego. Na jednej wizycie zrobił echo serca i EKG. Wszystko rzeczowo i dokładnie wytłumaczył, uspokoił nas. Od tej pory na wszystkie wizyty chodziliśmy do niego i gdy Lenka miała 10 miesięcy okazało się, że wszystko jest w porządku!

Bardzo cierpliwy i dokładny lekarz. Wykonuje echo serca w Tulipanie na Kawaleryjskiej. Trochę baliśmy się tego badania, bo nasz synek ma dopiero 3 miesiące, ale doktor wszystko dokładnie nam wyjaśnił i świetnie zajął się naszym synkiem. Na wizycie dokładnie omówił wyniki i odpowiedział na wszystkie pytania. Polecam!

Bardzo cierpliwy i dokładny lekarz. Wykonuje echo serca w Tulipanie na
Kawaleryjskiej. Trochę baliśmy się tego badania, bo nasz synek ma dopiero 3
miesiące, ale doktor wszystko dokładnie nam wyjaśnił i świetnie zajął się
naszym synkiem. Na wizycie dokładnie omówił wyniki i odpowiedział na
wszystkie pytania. Polecam!

Wciąż poszukujesz "Pediatra Lublin"?

Kolorowa
Lublin