Dodaj opinię Umów wizytę

mgr Rafał Duda
FIZJOTERAPEUTA, DIAGNOSTYK, REHABILITANT, TERAPEUTA FDM, TERAPEUTA MANUALNY,

Nazywam się Rafał Duda - jestem fizjoterapeutą, terapeutą ...

mgr Rafał Duda
FIZJOTERAPEUTA, DIAGNOSTYK, REHABILITANT, TERAPEUTA FDM, TERAPEUTA MANUALNY,

Nazywam się Rafał Duda - jestem fizjoterapeutą, terapeutą manualnym oraz terapętą metody FDM. Ukończyłem Akademie Wychowania Fizycznego im. J. Piłsudskiego w Warszawie, gdzie uzyskałam tytuł magistra fizjoterapii. Moją pasją i pracą jest pomaganie ludziom poprzez rozwiązywanie ich problemów związanych z narządem ruchu. Jeżeli ból i dyskomfort nie pozwala Państwu w pełni cieszyć się życiem to zapr...

Mam siedzący tryb pracy, a do tego chory kręgosłup. Dzięki wizytom, zawsze udało się zlikwidować lub zmniejszyć ból. Bardzo cenię zaangażowanie Pana Rafała. Zdecydowanie polecam.

Zdecydowanie polecam.

Pan Rafał jest nie tylko świetnym fachowcem, znającym się na rzeczy, bardzo solidnym i skutecznym, ale także, co nie zdarza się często, człowiekiem ze wspaniałym, pełnym zrozumienia podejściem do pacjenta. To taki terapeuta, jakiego chciałoby się mieć :-)

Polecam fizjoterapeutę Rafała Dudę. Prowadzi moją rehabilitację po zerwanym mięśniu dwugłowym uda, jego fachowość i zaangażowanie w doprowadzenia mnie do pełnej sprawności ruchowej jest godna uznania.

Pan Rafał pomagał mi już dwa razy. Za każdym razem dużo uwagi poświecił by zdiagnozować schorzenie i robił to bezbłędnie. Później dobierał właściwą terapię i po kilku wizytach dolegliwości ustępowały. Profesjonalny, kontaktowy i życzliwy. Serdecznie polecam.

Super specjalista oraz przesympatyczny człowiek. Bardzo dobrze zdiagnozował mój problem, wytłumaczył jego podłoże oraz odpowiednio się nim zajął. Dodatkowo na koniec zalecił zestaw ćwiczeń do wykonywania w domu bez potrzeby zakupu profesjonalnych sprzętów. Dzięki Panu Rafałowi mój problem z barkiem już dawno minął. Na pewno gdy będę miał znów problem powrócę do gabinetu Pana Rafała.

Wciąż poszukujesz "Terapeuta Warszawa"?

Specjalistyczny Gabinet Lekarski, Warszawa, ul. Targowa 71a/1 tel 22 618 95 93
Kazury 2a lok. 31

mgr
Anna Wysocka

Fizjoterapeuta
Centrum Rehabilitacji i Terapii Dziecięcej Anna Wysocka
Warszawa ul. Laurowa 39

PRZYCHODNIA LEKARZY SPECJALISTÓW "Bariamed"
Aleje Jerozolimskie 11/19 lok. 32 parter, 00-508

Przychodnia Rejonowa