lek. dent. Rafał Estreicher

Bardzo dobry dentysta. Od dziecka się bałem wizyt u dentysty a tu proszę zero strachu i po problemie. Polecam. Dobry stomatolog i asystentka spoko babeczka😉

Lekarz super, fachowiec super, atmosfera w gabinecie fantastyczna, asystentka przemiła. Jakby tak wyglądała nasza służba zdrowia to nie byłoby żadnych życzeń o jakąkolwiek poprawę działalności, fachowości. Pozdrawiam serdecznie.

Lekarz sam w sobie wporzadku, ale jeśli chodzi o długość czekania to jest masakra. Najbardziej denerwujące jest to ze personel się denerwuje gdy umówieni pacjenci nie przychodzą na wizytę a ci co przychodzą muszą czekać bo w międzyczasie przyjmują osoby niezarejestrowane nie licząc się z tym ze inni też pracują i się spieszą. Bo w końcu po co są te rejestracje skoro i tak przyjmują jak im się podoba. Nie pójdę tam więcej wole jeździć do Dzierżoniowa tam też są super lekarze którzy mają podejście do pacjenta i nie trzeba czekać aż przyjmą odchodzących.

przyjemna atmosfera panująca w gabinecie sprawia że lekarz zyskuje zaufanie i sympatię pacjenta ;)polecam...naprawdę polecam - fachowe, rzetelne podejście do indywidualnych problemów z uzębieniem...maksymalne poświęcenie czasu pacjentom!!!!

koszt za usunięcie , nie boli , pan doktor ma swoiste poczucie humoru - można dzięki temu pozbyć się lęku ,po wielu bolesnych doświadczeniach z innymi lekarzami nareszcie trafiłam w dziesiątkę czeka mnie jeszcze leczenie i uzupełnianie braków i w tej kwestii ufam dentyście w pełni , wie co robi barbara

Nie bolało wiec było bardzo dobrze, a lekarz opowiedział mi o sposobie leczenia i dokładnie co bedzie robił :)Polecam!

Puszcza w lecie kolędy, co dla mnie- katolika jest niedopuszczalne, ale poza tym wszystko w porządku.

po prostu , za każdym razem jest hmmm...cudownie :)

po prostu , za każdym razem jest hmmm...cudownie :)

Miła ,"wesoła" obsługa.bardzo profesjonalna.Uczciwa i rzetelna!!!!!!!!!!!!

Miła ,"wesoła" obsługa.bardzo profesjonalna.Uczciwa i rzetelna!!!!!!!!!!!!