dr n. med. Rafał Garstecki

Fachowiec, wspaniały lekarz z ogromnym doświadczeniem. Skupiony i szybki i skuteczny. Przeprowadził u mnie operację przepukliny kresy białej jak i gastroskopię.

Pan Doktor Rafał Garstecki to profesjonalista najwyższej klasy. Rewelacyjne podejście do pacjenta podczas badań endoskopowych, niebywała życzliwość, imponująca wiedza medyczna, kunszt lekarski, niepowtarzalna intuicja chirurgiczna - to cechy Pana Doktora. Dziękuję Bogu, że trafiłam do tak zaufanego i doświadczonego specjalisty. Justyna

Justyna

W kwietniu 2021 operując mnie, uratował mi życie. Dosłownie. Teraz przeprowadził kolonoskopię tak, że prawie nic nie odczułam. Brak słów pochwały dla doktora jako lekarza i jako człowieka w całości. Pełen empatii i profesjonalizmu. Lepiej być zdrowym, gdy jednak trzeba będzie skorzystać z pomocy lekarza polecam z czystym sumieniem

Byłam operowania przez Pana doktora w trakcie ciąży (zapalenie wyrostka). Doktor Garstecki to bardzo sympatyczna osoba, dba o swoich pacjentów, wszystko tłumaczy i co najważniejsze zabieg przeszłam bez żadnych komplikacji.

w sumie jak na trzy nogi to dosc szybko i skutecznie. to nietypowy przypadek, gdyz nie licze do czterech, przeskakuje mi wędzidełko pod językiem i nie umiem wymówic. Moje nogi sa jak znalazł.

Szanowny Panie Doktorze mało jest dziś takich lekarzy jak Pan. Chciałbym podziękować Panu za operację, miłe podejście do pacjenta i profesjonalizm. Życzę Panu samych sukcesów, aby również inni tak jak ja mogli się cieszyć, że spotkali Pana na swojej drodze. Pozdrawiam.

SUPER LEKARZ, bylam z malym dzieckiem mial na paluszku narosl i bez problemu zostalo usuniete dziecko nawet wyszukuje pieprzyki, zeby odwiedzic, bardzo dziekuje ze mialam szczescie, a strach był ogromny dlatego polecam i serdecznie pozdrawiam -Marzena

SUPER LEKARZ, bylam z malym dzieckiem mial na paluszku narosl i
bez problemu zostalo usuniete dziecko nawet wyszukuje pieprzyki,
zeby odwiedzic, bardzo dziekuje ze mialam szczescie, a strach był
ogromny dlatego polecam i serdecznie pozdrawiam -Marzena

Witam. Zdecydowanie polecam tego lekarza. Uzyskałam konkretne informacje odnośnie schorzena i metodę rozwiązania problemu. Fachowe, ludzkie podejście do pacjęta. Pozdrawiam, SM

Fachowe, ludzkie podejście do pacjęta.
Pozdrawiam, SM

Rewelacyjny lekarz. Wykonywał u mnie kolonoskopię. Wszystko objaśnił, odpowiedział na wszystkie pytania. Bardzo uprzejmy i uśmiechnięty;) Polecam!

Super lekarz,i zarazem człowiek.Pan doktor mnie operował i przyjmuje na Os.Przyjaźni.Wirtuoz skalpela.Odpowiada na wszystkie pytania,ma czas dla pacjenta.Oby było więcej takich lekarzy jak on. Bardzo dziękuję panu doktorowi za opiekę. Agnieszka.Drzewiecka-Kowalska

Bardzo dziękuję panu doktorowi za opiekę.
Agnieszka.Drzewiecka-Kowalska