Rafał Grząśko

Jest bardzo dobrym stomatologiem!!! na 5 z duzym plusem!!! mily tolerancyjny sympatyczny a przede wszystkim uczciwy lekarz!!! polecam zawsze znajomym... joanna

Jest bardzo dobrym stomatologiem!!!
na 5 z duzym plusem!!!
mily tolerancyjny sympatyczny a przede wszystkim uczciwy lekarz!!!
polecam zawsze znajomym...
joanna

Bardzo Dobry , organizacja pracy doskonała , nie czeka się w kolejce , uprzejmy , wyleczył mi wszystkie zęby.

straciłem pieniądze ,inny lekarz uratował zęba ,ale dopiero kanałowo

straciłem pieniądze ,inny lekarz uratował zęba ,ale dopiero kanałowo

Pan Rafał Grząśko leczył mi zęba kanałowo, o dziwo bez zrobienia zdjęcia, więc tak jakby trochę po omacku. Po dwóch latach okazało się, że muszę wyrwać tego zęba, że jest całkowicie zepsuty od środka. Prawdopodobnie nie wyczyścił dobrze wszystkich kanałów. Dodatkowo musiałam poprawiać plomby robione przez Pana Rafała, źle był ząb wyczyszczony pod plombą. Wychodzi na to, że Pan Rafał Grząśko nie zna się za dobrze na tym co robi. Ja nie polecam tego dentysty. Tylko się uśmiecha i nie potrzebnie tyle gada, może tym chce zatuszować brak kompetencji?

Wychodzi na to, że Pan Rafał Grząśko nie zna się za dobrze na tym co robi.

Bardzo gorąco polecam p. Grząśko jako stomatologa. Miałam bardzo zniszczone zęby, "zjedzone" przez zły zgryz, p. doktor wykonał mi protezę porcelanową, którą skorygował zły zgryz i do tego mam napradę piękny uśmiech. Wszystkim gorąco polecam! Ania

Ania

Stomatolog pierwsza klasa, leczy szybko i skutecznie. Może się wydawać że za wizytę bierze dużo pieniązków ale ile weźmie to zależy też od problemu ząbków. Bardzo gorąco polecam!

Stomatolog pierwsza klasa, leczy szybko i skutecznie.

Gorąco polecam bojącym się!U Pana doktora leczenie naprawdę nie boli (znieczulenie też -komputerowe).Pan doktro ceni nie tylko swój czas, ale i czas pacjenta.Jeżeli wizyta na 17,00 to na 17,00, a nie np. 17,10.Za to duży plus!Dzieci go lubią i co ważne - się nie boją - ma świetny z nimi kontakt.

Gorąco polecam bojącym się!U Pana doktora leczenie naprawdę
nie boli (znieczulenie też -komputerowe).Pan doktro ceni nie
tylko swój czas, ale i czas pacjenta.Jeżeli wizyta na 17,00
to na 17,00, a nie np. 17,10.Za to duży plus!Dzieci go lubią
i co ważne - się nie boją - ma świetny z nimi kontakt.

Bardzo miły i fachowy, ma podejścei do dorosłego jak i do dzieci. Mogę polecić go z czystym sumieniem. Mi napraił klawiaturę juz prawie 2 lata temu i nic się nei zepsuło jeszcze!

CooL JESTEM ZADOWOLONY CHOĆ ZAWSZE ZESTRESOWANY

CooL JESTEM ZADOWOLONY CHOĆ ZAWSZE ZESTRESOWANY

Pełny profesjonalizm,jak nie chodziłem do stomatologa przez chyba 10 lat/czyli ruinka uzębienia/za sprawą żony Marioli odważyłem się rozpocząć leczenie u tego lekarza,jest wszystko ok,miła atmosfera w gabinecie,lekko gra muzyczka.W powiązaniu z asystentką Moniką aż miło się leczy.Ma on fenomenalną pamięć do pacjentów.Polecam Kaz Jęczalik