dr n. med. Rafał Harat

Pulmonolog

Uprzejmy i kompetentny lekarz.Trafnie dobrane leki i terapia .Po dwoch wizytach moge z POCHP godnie zyc.Polecam serdecznie

Nie wiem jakim cudem Pan Doktor ma złe opinie. Jest bardzo spokojnym, miłym, empatycznym lekarzem. Mój tata zanim trafił do niego był w coraz gorszym stanie, a leki nie pomagały, dusił się, prawie tracił świadomość, gasł w oczach. Do Doktora trafiliśmy przypadkiem szukając kogoś, kto zajmie się właściwym leczeniem mimo podeszłego wieku taty i różnych innych schorzeń. Wszędzie spotkaliśmy się z komentarzem: "W tym wieku nie można wymagać zbyt wiele".Tata leczy się u Doktora Harata już ponad 10 lat. Po wnikliwym sprawdzeniu całej dokumentacji, zbadaniu, cały czas słuchając - postawiona diagnoza i przepisywane leki są skuteczne. W przypadkach ciężkich, pogorszenia zdrowia z innych przyczyn, które pośrednio miały wpływ na pogorszenie także w oddychaniu - w każdej sytuacji mogliśmy liczyć na pomoc Pana Doktora bez względu na to, czy to dzień powszedni, czy weekend. WIĘCEJ TAK SKROMNYCH I KOMPETENTNYCH LEKARZY.

Polecam ! Doskonały lekarz z prawdziwego zdarzenia.

Polecam ! Doskonały lekarz z prawdziwego zdarzenia.

* "Czy on przeżyje czy umrze Panie Doktorze" ** "Tej drugiej opcji nie biorę w ogóle pod uwagę ..." to był piątek Poniedziałek 2 dzień na OIOM ie "stan skrajnie ciężki" * ? ** "Tego się nie spodziewaliśmy , noooo poszło to w złym kierunku " Ropnie w płucach powstające na wskutek zakażenia pałeczką ropy błękitnej(bakteria szpitalna) nie rozwijają się w oka mgnieniu , niedbałość personelu medycznego i brak higieny prowadzą do zakażenia Pseudomonas aeruginosa w efekcie do SEPSY i śmierci, tak jak w tym przypadku. A najgorsze że Pana ...

* "Czy on przeżyje czy umrze Panie Doktorze"
** "Tej drugiej opcji nie biorę w ogóle pod uwagę ..." to był piątek

Poniedziałek 2 dzień na OIOM ie "stan skrajnie ciężki"

* ?
** "Tego się nie spodziewaliśmy , noooo poszło to w złym kierunku "

A najgorsze że Pana wygląd wzbudza duże zaufanie.

Jest lekarzem godnym polecenia. Wzbudza zaufanie.jest kompetentny.

Jest lekarzem godnym polecenia. Wzbudza zaufanie.jest kompetentny.

JEST ZAROZUMIAŁYM CZŁOWIEKIEM BEZ ODROBINY LUDZKICH UCZUC.NIE MA SZACUNKU DLA SMIERCI I WSPÓŁCZUCIA DLA OSÓB CIERPIACYCH.LUDZI TRAKTUJE PRZedmiotowo!!!!!!!!!!!!TYPOWY MATERIALISTA.

ludzkie podejście do pacjenta,profesjonalista

ludzkie podejście do pacjenta,profesjonalista

Lekarz odpowiednio do jego powolania traktuje każdego pacjenta, zarówno młodego jak i starszego. Kompleksowo bada i podejmuje odpowiednie decyzje