lekarz Rafał Iwaszko

Bardzo dobry, kompetentny lekarz. Skromny, uprzejmy, cierpliwy i wyrozumialy czlowiek. Prowadzil moja ciaze, w razie potrzeby kontakt pomiedzy wizytami nie byl problemem. Szczerze polecam i dziekuje Panu Rafalowi. Opieka na wysokim poziomie.

Bardzo polecam Pana Rafała Iwaszko. Ma znakomite podejscie do pacjentki wszystko wyjaśnia zrozumiale i poswieca tyle czasu ile potrzeba. można mu zadawać pytania i zawsze odpowie jak najlepiej tylko umie. A poza tym jest bardzo miły, wyrozumiały, kompetentny a przede wszystkim jest najważniejsze dla niego zdrowie i życie jego pacjentek. Ja odniosła takie wrażenie po kilku wizytach u doktora i operacji. bardzo polecam

cierpliwy, skromny.Fachowiec. Nie narzuca się ze swoją osobą w trakcie badania.Jako operator w szpitalu (salus) -bez zastrzeżeń. Wszystko tłumaczy pacjentce. Ogólna ocena 5. Dobrze, że wrócił do zawodu.

Ogólna ocena 5.
Dobrze, że wrócił do zawodu.

Uprzejmy, serdeczny, kompetentny. Wzbudza zaufanie. Naprawdę godny polecenia!

Uprzejmy, serdeczny, kompetentny. Wzbudza zaufanie. Naprawdę godny polecenia!

Godny zaufania lekarz, dobry człowiek. Przejmuje się pacjentkami i ich problemami, nie bagatelizuje,nie lekceważy nawet najmniejszych wątpliwości pacjentki. Cierpliwy i skrupulatny.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Słupsk"?

lek. med.

Krzysztof Teodorowicz

Gabinet Ginekologiczny
Hubalczków 5
76-200 Słupsk
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Madar-Med" Laboratorium Analiz Lekarskich
Stary Rynek 5