2,4
2,2
2,6

Lekarz godny polecenia. Cierpliwy względem dzieci i konkretny co do diagnozy, zabieg wykonany szybko i skutecznie. Jasno przekazał zasad postępowania po zabiegu.

Zostaliśmy przyjęci z 10 miesięcznym niemowlakiem na sorze przez Pana doktora z opuchniętym pełnym ropy palcem. Pan doktor przeciął palec usunął ropę i kazał przykładać rivanolem. Teraz już wiemy, gdy po kilku dniach wróciliśmy z prawie 40 stopniowa gorączka, że było to zakażenie gronkowcem a nie od ssania kciuka jak pan doktor stwierdził. Powinien od razu dostać antybiotyk a wydzielina powinna być wysłana do posiewu. Gdyby nie moja szybka reakcja kto wie czy nie skończyło by się to sepsą!

Pan doktor przeciął palec usunął ropę i kazał przykładać rivanolem.
Gdyby nie moja szybka reakcja kto wie czy nie skończyło by się to sepsą!

Absolutnie nie polecam. Dziecko męczyło się po wypadku kilka dni, okazało się że Pan doktor nie sprawdził dokładnie rany i zaszył w ranie obce ciało . Brak kompetencji.

Wspaniały lekarz. Super podejście do dzieci. Wszystko dokładnie wytłumaczył przekonał mojego syna do dalszych konsultacji

Jak taki niemily czlowiek moze zostać lekarzem dla dzieci. Ja rozumiem zmeczenie i ciezka praca,ale litosci nie robia tego za darmo, a zachowywal sie tak. Chociaz nie co ja mowie wolontariusze sa bardziej uprzejmi !!!