Rafał Kleczyk

Internista

Wspaniały lekarz, godny zaufania i polecenia innym. Bardzo rzeczowy i kompetentny. Dużo czasu poświęca pacjentowi. Zawsze cierpliwy i bardzo uprzejmy.

Polecam Pana Doktora - to bardzo rzeczowy i solidny profesjonalista. Pomógł mi w trudnym przypadku - gdyby nie to że na niego trafiłam dziś nie wiem co by było. dziękuję i pozdrawiam

Polecam! Leczę się u doktora Kleczyka od kilku dobrych miesięcy. Tak profesjonalnego podejścia i zaangażowania nigdy nie widziałam. Jestem zadowolona pod każdym względem, zawsze miła atmosfera, sprawna organizacja przychodni , polecam!

aby wszyscy lekarze w naszym kraju prezentowali taki poziom jak Pan Doktor Kleczyk , nieprzeciętna wiedza , trafna diagnoza i super podejście do pacjenta. Pozdrawiam

Dobry, dokładny lekarz.Polecam Kleczyka. Poświeca czas choremu i odpowiada na pytania. Wszystko bez pośpiechu. Wysłuch pacjenta a następnie dokładnie bada. Odczuwa się autentyczną życzliwość tego lekarza.

Wciąż poszukujesz "Internista Wrocław"?

Grabiszyńska 170 lok. 2

Krystyna Bijak

Internista
Gabinet lekarski

Specjalistyczna Poradnia Endokrynologiczna
Al. Kasztanowa 3
Wrocław

NZOZ "VITA" Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów i Stomatologów Przychodnia Ogólnolekarska
ulica Oławska 15
None