Rafał Kleczyk

Rzeczowy, dokładny, kontaktowy, profesjonalny i pomocny. Nie szuka na siłę choroby. Sugeruje wykonanie innych badań pomocnych w rozwiązaniu przyczyny dolegliwości.

Wspaniały lekarz, godny zaufania i polecenia innym. Bardzo rzeczowy i kompetentny. Dużo czasu poświęca pacjentowi. Zawsze cierpliwy i bardzo uprzejmy.

Polecam Pana Doktora - to bardzo rzeczowy i solidny profesjonalista. Pomógł mi w trudnym przypadku - gdyby nie to że na niego trafiłam dziś nie wiem co by było. dziękuję i pozdrawiam

Polecam! Leczę się u doktora Kleczyka od kilku dobrych miesięcy. Tak profesjonalnego podejścia i zaangażowania nigdy nie widziałam. Jestem zadowolona pod każdym względem, zawsze miła atmosfera, sprawna organizacja przychodni , polecam!

aby wszyscy lekarze w naszym kraju prezentowali taki poziom jak Pan Doktor Kleczyk , nieprzeciętna wiedza , trafna diagnoza i super podejście do pacjenta. Pozdrawiam

Dobry, dokładny lekarz.Polecam Kleczyka. Poświeca czas choremu i odpowiada na pytania. Wszystko bez pośpiechu. Wysłuch pacjenta a następnie dokładnie bada. Odczuwa się autentyczną życzliwość tego lekarza.

Jestem bardzo zadowolona z Pana doktora Kleczyka. Dr Kleczyk jest świetnym fachowcem w dziedzinie kardiologii. Służy radą i poradą. Jestem pacjentką od 7 lat.

Doskonały lekarz, bardzo uprzejmy, zaangażowany w sprawy pacjenta. Fantastyczna obsługa. Polecam z całego serca.

Takich lekarzy to powinni wywalać na zbity pysk. Zero pomocy i jeszcze miał problem, że został wezwany. Czytając inne komentarze zastanawiam się w którym miejscu jest on kulturalny i rzetelny w swojej pracy. Wstyd. Na pewno złoże również skargę na brak kompetencji tego człowieka w odpowiednim miejscu.

Bardzo sympatyczny kardiolog, który zawsze ma czas dla pacjenta, dokładnie przegląda przyniesione dokumenty i badania. Nie lekceważy pacjenta.