lekarz Rafał Koczorowski

Rehabilitant, Neurolog

Kwalifikacje rehabilitacyjne łączą się u tego lekarza ze specjalizacją neurologiczną, więc opieka nad pacjentem jest kompleksowa i praktycznie od razu wiadomo, co człowiekowi dolega.

Miałam lekką operację kręgosłupa i później zostałam skierowana do tego lekarza na rehabilitację. Ćwiczenia okazały się skuteczne. Absolutnie nic mnie nie boli i trochę zaangażowania się opłaciło.

Po lekkim udarze mózgu pan dr przywrócił moją mamę do względnej sprawności, za co będę wdzięczny do końca życia.

Całe życie miałem problemy z kręgosłupem i byłem u wielu lekarzy, którzy zawsze odradzali operację i tak się męczyłem latami, zanim nie trafiłem do doktora Rafała Koczorowskiego, który poprowadził mnie na stół operacyjny, a później zadbał o system rehabilitacji. Przyznam, że po 40stce, czuję się teraz, jak nowo narodzony.

Szybka diagnoza, natychmiastowe skierowanie na najważniejsze grupy badań, opieka nad pacjentem od początku do końca, polecam!

Wciąż poszukujesz "Rehabilitant Warszawa"?

Specjalistyczny Gabinet Lekarski, Warszawa, ul. Targowa 71a/1 tel 22 618 95 93
Kazury 2a lok. 31