Rafał Kołsut

Polecam. Diagnoza postawiona trafnie. Pan doktor za każdym razem bada dokładnie dziecko. Tłumaczy zalecenia bardzo dokładnie. Przy tym jest miły i profesjonalny.

Bardzo gorąco polecam! Pan doktor bardzo mily, profesjonalnie podchodzi do dzieci. Dokladnie i bardzo rzeczowo tlumaczy. O takich lekarzy można się tylko modlić. Zawsze można liczyć na jego pomoc: zadzwoni albo napisze sms.

Świetny lekarz. Niezwykle cenię to, że zawsze oddzwoni lub wyśle sms. Kompetentny, super kontakt z dzieckiem. Nie nadużywa leków, w tym antybiotyków. U mojego dziecka wykrył wadę nerek, zrobił w szpitalu bardzo dokładną diagnostykę. Byłam z wynikami w Warszawie w CZD, dziwili się, że dziecko przyjechało z tak dokładną diagnostyką. Usłyszałam, że tych badań nie robią nawet w niektórych klinikach.

Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Sprawne badanie, dziecko uśmiechnięte. Diagnoza i leki trafione, a chodziłam do różnych lekarzy. Polecam

Bardzo miły i kompetentny lekarz. Moja córeczka bardzo lubi chodzić do doktora. Nie boi się badania. Samo badanie dokładne, bez pośpiechu. Bez nadużywania antybiotyków. Za to wtedy, kiedy córka zachorowała poważnie i trafiła pod opiekę doktora do szpitala, dostała wszystko to, co najlepsze. Miała ciężkie zapalenie nerek. Pełna diagnostyka. Byłam później w klinice we Wrocławiu potwierdzono w pełni leczenie.

Pilnie poszukuje numer telefonu do doktora. Czy ktoś moze mi podać. Naprawde bardzo prosze to mój e-mail; jkicinska1@wp.pl

Wspaniały lekarz. Moje dzieci uwielbiają chodzić do doktora. Wizyta zawsze punktualnie, nie ma czekania. Nie ma tłumu dzieci, każdy wchodzi o umówionej godzinie. Tak powinno być wszędzie.

Zdecydowanie polecam. Bardzo dobry kontakt z dzieckiem. Kompleksowo, nie czułam pośpiechu podczas wizyty. Wszystko dokładnie wytłumaczył. Ponieważ zapomniałam zapytac podczas wizyty o jedną sprawę, wysłałam sms. Odpowiedział. I jeszcze miłe zaskoczenie przy opłacie za wizytę. Byłam z dwójką dzieci, zapłaciłam za jedną wizytę, rozmawiałam z koleżankami, to norma.

Chodziłam do doktora jako małe dziecko i pamiętam do tej pory wizyty. Z moją córeczką także chodzę do doktora i pozostał świetnym, zaangażowanym lekarzem. Nie ma dla niego znaczenia , czy wizyta jest w gabinecie prywatnym, czy w szpitalu. Polecam, super fachowiec, zawsze oddzwoni lub odpowie na sms. To chyba najlepsza forma kontaktu.

Bardzo dobry lekarz. Zaaangażowany. Wielokrotnie pomagał mojemu dziecku, dostępny pod telefonem. Życzliwy, ma świetny kontakt z dziećmi. Moje dziecko bardzo lubi chodzić na wizyty. Polecam