dr hab. n. med. Rafał Koszowski

Chirurg stomatolog

2,7

Lekarz na 6+. Wszystko dokładnie wytłumaczył i z ogromnym zaangażowaniem usunął 13 letniej córce ósemkę. POLECAM

Lekarz na 6+.
POLECAM

Polecam, zabieg usunięcia ósemki poszedł szybciej niż czekanie aż zacznie działać znieczulenie. Lekarz bardzo uprzejmy i rzeczowy.

Czytają opinie bałam się bo są o dziwo różne. Ale bardzo się cieszę, że się zdecydowałam na ekstrakcję wszystkich ósemek u docenta. Kompleksowe podejście, wszystko zostało mi wytłumaczone - zdawałam sobie sprawę jak to wygląda z dolnymi ósemkami a było lepiej niż się spodziewałam. Na sali miła atmosfera, byłam zestresowana a podejście docenta i asystentów bardzo mi pomogło. Nikt na NFZ nie chciał się podjąć jednej skomplikowanej dolnej ósemki a tutaj w Bytomiu czekałam kilka dni na zabieg... Polecam !!!!

Zdecydowanie nie polecam!!! Usuwałam u niego 8-kę w Akademickim Centrum w Bytomiu. Znieczulenie bardzo słabe - czułam nawet pierwsze cięcie (a wcześniej pytałam o płatne opcje i to miało super działać). Bałam się że mi złamie szczękę. Na koniec zaczął na mnie wrzeszczeć, ja na niego "pyskować" (to jego słowa) i przerwałam zabieg. Teraz mam dodatkowo porównanie z kolejnym zabiegiem - musiałam skończyć usuwanie zęba u innego chirurga. Czyli stnieje znieczulenie które działa i po zabiegu nie wygląda się jak po pobiciu, bo zamiast siły używa się narzędzi i poświęca ...

Zdecydowanie nie polecam!!!
Usuwałam u niego 8-kę w Akademickim Centrum w Bytomiu.
Teraz mam dodatkowo porównanie z kolejnym zabiegiem - musiałam skończyć usuwanie zęba u innego chirurga. Czyli stnieje znieczulenie które działa i po zabiegu nie wygląda się jak po pobiciu, bo zamiast siły używa się narzędzi i poświęca się pacjentowi więcej czasu.

Bardzo żałuję, że przyprowadziłem dziecko do tego doktora. Zaczął panicznie bać się dentysty, mimo że do tej pory nie mieliśmy z żoną takiego problemu

Chory sadysta ! Kobieta to nie pieprzony worek ziemniaków, żeby się z nią tak obchodzić.. A sina szczęka, to nie coś, co powinno zostać po wizycie u dentysty, niech się Pan szanowny "doktorze" spodziewa sprawy ! Mam nadzieję, że nikomu więcej nie zrobisz psychicznej i fizycznej krzywdy !

Podejście do pacjenta poniżej krytyki ! Widzę, że niektórzy jeszcze gorzej to przechodzili, ale Ja i tak nie polecam !

Niestety nie można dać wyższej oceny, usuwanie ósemek to był istny koszmar, a o skutkach ubocznych już nawet nie wspominam...

Zgadzam się z poprzednimi opiniami, że Szanowny Pan doktor to gbur i prostak.. Szkoda nerwów, nie poleciłbym nawet wrogowi.

Mówiąc w skrócie, jeżeli nie chcesz spotkać się z chamstwem i nieprofesjonalnym podejściem, wybierz innego lekarza. Nie polecam