lek. dent. Rafał Łaszkiewiczlek. dent. Rafał Łaszkiewicz - zdjęcie profilowe

lek. dent. Rafał Łaszkiewicz

Lek. dent. Rafał Łaszkiewicz przyjmuje w gabinecie stomatologicznym Ultimed przy ulicy Zagajnikowej 24 w Łodzi. Zapraszamy do odwiedzania naszego gabinetu od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00.

Pan Dr Łaszkiewicz to cudowny specjalista, chodzę do niego ja i cała moja rodzina. Dokładna konsultacja i wspaniałe podejście. Stomatolog z powołania, podejmuje się nawet ciężkich przypadków. Zajmuje się leczeniem jak i wstawianiem implatów, wszystkie zabiegi wykonane na 100%

Powiem Wam najlepszy stomatolog jakiego w życiu spotkałem,byłam kilka razy zmusił mnie oczywiście okropny ból zęba, od niego zacząłem tam leczenie. Nie chce chwalić i zapeszczać, ale nawet moja żona która naprawdę panicznie boi się dentysty i bólu, zaczęła się leczyć i chodzi tam regularnie.

Szczerze wszystkim polecam gabinet ultimed i doktora Łaszkiewicza. Pełny profesjonalizm , bardzo miła obsługa, nowoczesny sprzęt i materiały i bardzo duża wiedza . Leczyłam się w rożnych prywatnych gabinetach stomatologicznych, ale nigdzie nie byłam zadowolona z leczenia tak jak tutaj. Serdecznie pozdrawiam cały zespół - Pani Ania

Lekarz godny polecenia w 100%. Bardzo uprzejmy, zawsze uśmiechnięty, miły dla pacjenta. Podczas zabiegów przeprowadzanych przez doktora Łaszkiewicza czułam się otoczona fachową opieką. Pozdrawiam i polecam!

Doktor Łaszkiewicz jest znakomitym lekarzem. Wszystko dokładnie tłumaczy i przedstawia wszystkie metody leczenia. Razem ustaliliśmy plan leczenia dostosowany do moich wymagań i ograniczeń czasowych. Wszyscy w klinice są bardzo mili i uprzejmi. Polecam!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Łódź"?

JMC Medcyna i Stomatologia
ulica Złotno 34