dr n. med. Rafał Leszczyński

Okulista

Bardzo serdeczne podziękowanie składam Panu Docentowi za uratowanie mojego lewego oka Pan Doktor jest wspaniałym fachowcem oraz prawdziwym człowiekiem dla chorych, raz jeszcze Panu dziękuję za pomyślną operację - pacjent H. Copik

Serdeczne podziękowania za profesjonalnie wykonaną operacje w dniu 25 sierpnia 2014r. Życzę samych sukcesów w dalszym wykonywaniu zawodu.Bardzo wdzięczny pacjent Tadeusz Drożdż.

Wspanialy lekarz 2 lata temu uratowal moje porawe oko (odwarstwienie siatkowki wraz z plamka i wylew krwi do oka) zabieg sie udal i mozna powiedziec ze widze dobrze. Na chwile obecna mam problem z drugim okiem jestem juz po konsultacji z Panem Doktorem i mam nadzieje ze i teraz sie uda. DZIĘKUJĘ,DZIĘKUJĘ,DZIĘKUJĘ za wszystko

świetny chirurg. W wielu przypadkach podejmuje się zabiegów (i najczęściej z powodzeniem), kiedy inni chirurdzy "odpuszczają"

Nie tylko fachowiec, ale przede wszystkim człowiek! I człowiek liczy się dla niego.

Wciąż poszukujesz "Okulista Katowice"?

Łabędzia 8 lok. II
40-719 Katowice
ulica Szara 5
43-300 Bielsko-Biała
Panewnicka 29
40730 Katowice
ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
41-605 Świętochłowice
Praktyka Lekarza Rodzinnego
Powstańców 8/1
40-040 Katowice
Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
41-200 Sosnowiec
Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. (Godula)
Wincentego Lipa 2
41-703 Ruda Śląska